1. ?.
  amatör taraftar ruhunu yitirmiş taraftardır. büyük olasılıkla küçükken mahalle maçlarında da kaleye hiç geçmemiştir, çünkü top onundur!

  not: gassaraylıyım *
  7 -10 ... coolgoose
 2. ?.
  adı 3 büyüklerle de anıldığı için, artık mehmet topuz'un transferine -takıma faydalı olacağı- için değilde, -oh ulan rakiplere kaptırmadık- mantığıyla bakması muhtemel taraftardır. nasıl da yılan hikayesine döndü adamın gelişi ya! geldi, gelmedi, gelecek vs.!

  not: fanatik bir fenerbahçeli olarak gelişine pek sevinmedim açıkcası, takımımıza pek faydalı olacağını düşünmüyorun ki umarım yanıltır beni!
  3 ... erdinaryus professor
 3. ?.
  Hiç bir aklı başında fenerli'nin yapmayacağı eylem.
  Daha dün mehmet topuz bizim bizim diye bağıranlar şimdi soyadıyla ilgili fener'e karşı espri yapar olmuş.Durun daha adamın transferi belli değil.Bir sakin olun.
  Ayrıca kadıköy'de gol olunca ilk futbolcunun soyadı söylenir.Öyle olunca da bu esprinin anlamı kalmıyor.
  6 ... bugun variz yarin yokuz
 4. ?.
  mehmet topuz'un yaptığı açıklamalardan sonra fenerbahçe'de oynamasına karşıyım bir fenerli olarak. yaptığı açıklamalar amatörceydi ama profesyonel futbolcu, herhangi bir takımda oynayabilir.

  sonuçta ne galatasaray takımında oynayanların hepsi galatasaraylı ne de fenerbahçede oynayanların hepsi fenerbahçeli. ne de başka takımlarda oynayanlar aynı şekilde.

  bütün futbolcular profesyonel olarak işlerini yapıp ekmek paralarını!* kazanıyorlar.

  o yüzden isteyen istediğine sevinsin. dünyaya bir kere geliyoruz. *
  2 -1 ... darkbow
 5. 0.
  buna sevinen buna da sevindi;

  (bkz: tümer metin in fenerbahce ye transferi)

  edit : ne eksiliyosun arkadaşım yalan mı ?
  2 -3 ... pause break
 6. 1.
  colin kazım, carlos, topuz derken jimnastik kulübüne takılan üçüncü kapağın keyfini süren fenerbahçelidir. tüpçünün yarın basın açıklaması yaparken alacağı surat ifadesini düşünüp yarılmaktadır.

  yoksa yemişim mehmet'i, mehmet kim? beşiktaşlı duruşunu sergileyen sıradan bir beşiktaşlı işte. bu taraftar premier league gol kralı anelka'yı canlı izledi, mehmet'e mi heyecanlanacak? *
  7 -3 ... zorba hayvansever
 7. 2.
  kendisine tribünlerle birlikte küfür eden bir futbolcuyu kabul eden bir topluluk olduğu düşünüldüğünde gayet normal bir durumdur.
  1 -2 ... delgado
 8. 3.
  stadımızı dolduran, sağmal taraftar topluluğunun üyesi kişidir.
  1 ... alayinaisyan
 9. 4.
  "fenerbahçe istediğini alır" söylemini gerçekleştirdiği için sevinen fenerbahçelidir. beşiktaşa takılan kapak için sevinen fenerbahçelidir. yoksa topuz isterse yedek kulübesinde çürüsün umrunda da değildir.
  4 ... hailsatan
 10. 5.
  7 oyuncusu altyapıdan gelmiş barcelona'nın yaptığı hataya düşmemiştir (!)
  Önemli olan oyuncunun ruhu değil. verdiğin paradır. diye düşünen fenerbahçelidir.
  3 ... defolu