bugün

son yıllarda yönetimin yaptığı en hayırlı iştir.
milliyet gazetesinde * cimbomun son bombası başlığı altında verilen haber.
http://www.milliyet.com.t...06/09/01/son/sonspo13.asp
galatasaray yönetimini japon futbolcu transferine verdiğinin 3 katını yerli bir gence verdiği için tebrik etmek lazım. çünkü galatasaray gençlere yatırım yapma konusunda tarih boyunca her zaman 1 numara olmuştur. kökeninin, takım ruhunun ve avrupa başarılarının kaynağı da budur. paf ligini 12. sırada bitiren diğer büyük takımların "yıldız futbolcu alıyoruz, paramız da var ama her sene eleniyoruz avrupa' dan" muhabbetinin kaynağı da budur. ben şampiyon olmak istemiyorum arkadaş...ben mehmet topal istiyorum, arda turan istiyorum. tebrikler galatasaray yönetimine.
(bkz: yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı)
gazetelerde,bu alınan japonun bonservisinin 300.000 euro olduğu halde mehmet topal'ınkinin 1.000.000 euro olması ayrı bir ironidir.
galatasaray'ın bir kurtarıcıyı daha almış olmasını temenni ettiğimiz olaydır.
(bkz: hasan kabze)
galatasaray' ın fevzi elmas, hasan kabze gibi iki başarılı transferden sonra çanakkale dardanelspor' dan yaptığı 3. transferdir. oynadığı lige rağman mehmet topal milli takım için bile adı geçen bir futbolcuydu geçen sezon. bazı köşe yazarları '2. ligden neden adam alınmıyor milli takıma?' derken mehmet topal' ı örnek gösteriyorlardı. galatasaray yönetimi nihayet olumlu işler yapmaya başladı. ön libero mevkiinde okan' ı seyretmek zorunda değiliz sanırım artık.

(bkz: hayırlı olsun)