bugün

barış özbek hariç hepsi milli takım oyuncusudur. barış özbek için de en son milli takım olayları konuşuluyordu.
hemen arkalarında oynayan ve topu bomba diye karakola götürecek düzeydeki müthiş (!) gökhan zan servet çetin kombosu ile cim bom taraftarını kahreden fantastik dörtlü.
ligin en iyi ön libero dörtlüsüdür.
(#6624887) (bkz: yok artık lebron james)
hepsini toplasanız bir emre belözoğlu etmez
rakiplerinde ernst-fink ikilisi varken, anca top toplayacak ön liberolardır.
koymadan oturturlar.
hepside ligin en iyilerinden olmalarina ragmen, 3 tanesi ayni anda sahada olduklarinda kotu performans gosteren on liberolardir. aralarina 1 tane pas ve top surme yetenegi olan on libero eklendigi zaman cok daha verimli olacaklardir.
hepsi emre belözoğlu'nu top diye oynar.
barış özbek dışında hiç birisi oynamayı bilmiyordur.

(bkz: acı gerçekler)
galatasarayın önündeki en büyük engeli teşkil eden insan yığını. cihan haspolatlı ve mehmet güveni de saygıyla anıyor iyi ki batista yok diyorum.
ernst ve fink le kıyaslasan gözyaşları içinde kalacak dörtlü.
barış özbek de dahil hiç biri oynamayı bilmiyordur, 4ünü verip yerine bi tane insan gibi ön libero alınırsa o zaman burda kıyas yapanların g*tü epey bi genişleyecektir. dua edin de bu 4lüyü korusun galatasaray, yoksa dörder dörder koyucaz alayınıza.
geselilerin kendi ağızlarından yorumuyla: odun yığını .

ben demedim , onlar diyor .
beceriksiz dörtlü. iddia ediyorum bu dörtlünün yerinde cihan haspolatlı , mehmet güven , alioum saidou , ovidiu petre dörtlüsü olsa şu an açık ara liderdik.
içlerinden sadece mehmet topal ı ayrı tutacağım galatasaraylı ön libero isimleridir.

bu takımda sadece mehmet topal fayda sağlayabilir. ama o da tek başına oynarsa. yanına da elano.
hepsinin toplamı emre belözoğlu'nun sağ bacağı etmez.
hepsinin toplamı emre belözoülu' nun on katı olmasına rağmen bi halta yaramazlar. düşünün emre'nin halini.
Galatasaray'ın kötü durumda olmasındaki en büyük faktörler yavaştan gitmeleri gerek ancak içlerinde iyi diyebileceğimiz bir tek mehmet topal var o hariç hepsi kibarca gidebilirler.
hepsini toplasan bir futbolcu etmez.
hepsini toplasan bir lincoln etmeyen adamlar. an lincoln ulan azcık efendi olsaydın da oynasaydın şu takımda.
geride kalanlar, siktirin gidin artık bu takımdan!
galatasarayin kazmalari.

(bkz: samiyenden gol haberi mi var)
(bkz: 2-2 mi)
biri kaçıp kurtulmuştur. ayhan da sezon sonu emekliye ayrılır, barış'la mustafa anadolu'ya postalanır. yeni bir dörtlü şart bu takıma.
serdar özkan ibrahim üzülmez ekrem dağ gibi bişey.
güncel Önemli Başlıklar