1. 1.
  ardında bir intihar videosu bırakarak bu sabah hayata veda etmiştir. sabah işe geç kaldığım için kendi kendime söylenirken bu haberi aldım. reklamcı çevrelerde bu da mı viral etkisi yaratsa da haberin gerçekliği herkesi üzmüştür. insan sabah sabah intihar eder mi mehmet? hiç tanımadan çok üzüldük.

  https://vimeo.com/109094419
  https://www.facebook.com/mehmetpiskin
  9 -5 ... canimi
 2. 2.
  ölümüne dair etraftan gelen "gerçekten ölmüş!" dışında net bir bilgi yok henüz.
  2 ... fihter
 3. 3.
  "ince bir insan olmak benim için çok önemliydi fakat artık takatim kalmadı, başa çıkmakta zayıf kalmışım ve kendimi toparlamakta zorlanıyorum...o konudaki ışığı kaybettim açıkçası." diyerek naiflik, incelik ve meczup tavırla hayatına kendi isteğiyle son veren güzel insandır. intihar, tanrıya sessiz ama büyük bir başkaldırıdır.
  40 -14 ... koseyfa
 4. 4.
  Gözlerinin içi gülen bir adamı ölüme götürecek kadar aşağılık bir dünyada yaşıyoruz.

  Allah rahmet eylesin.

  Edit: inşallah bizi yiyordur ve bir yerden yazdıklarımıza bakıp bakıp gülüyordur.
  15 -11 ... dar hejirok
 5. 5.
  intihar öncesi veda konuşmasını internete yükleyip giden kişi. saygı duyarım. o bunu seçmiş. kimseye doğrudan zarar vermeden gitmiş.

  kalabalıklar içinde yalnız olmak, her şeye sahip olmak, iyi bir iş, iyi bir çevre bilmiyorum daha da neleri neleri vardı. bilemiyorum bunu sorgulamak veya suçlamak için yazmıyorum. herkes farklı bir hayat yaşıyor. o hayattan etkilenmeleri farklı oluyor. intihar kafaya sağlam bir şekilde yerleşti mi her gün kafayı takarsınız. plan yapar, kurgular, bu konuda nasıl olur diye okursunuz vs. cesur bir karar alıp bu dünyadan gitmiş. izlerken ürperdim. kendimi gördüm. çünkü ben de denemiştim lakin başaramadım. (#23865907) bir aksilik çıkar mı korkusunu anlıyorum. ben başaramadığım da bir lütuf değil beceriksizliğimi gördüm ve bir daha yapmam dedim. onun bu davranışını yadırgamadım. kalıp her gün bu saçma dünyada size diretilen abuk subuk hayatı yaşamaktansa bir gün ve bir kere ölürsünüz. bu naif insan da onu seçmiş. yazılacak çok şey yok aslında.

  vasiyetinin gerçekleşmesini isterim.

  not: ölümüne dair bu entry girildiğinde, facebook'ta arkadaşları tarafından "evet ölmüştür" şeklindeki açıklamalar haricinde bir kaynak yoktur.
  15 -2 ... recruit
 6. 6.
  Gözlerinden bile hassas ve fazla duygusal bir yapıya sahip bir insan olduğu belli olan birinin artık üzerine üzerine gelen hayat ile mücadesinde pes etmesinin sonucunda geride bıraktığı videodur.Umarım vasiyeti gerçekleşir.
  4 ... son dakika muhendisi
 7. 7.
  bari organlarını bağışlasaydın giderken dediğim adam. şu dünyada daha işe yarardın. fazla paradan oluyor hep bunlar.
  3 -19 ... justiceforall
 8. 8.
  cehapeye 1 oy kaybettiren hacı abidir.
  25 -41 ... erik cekirdegi
 9. 9.
  https://video.uludagsozluk.com/v/mehmet-pişkin-126751/  bu işte bir iş var ama dur bakalım...
  1 -1 ... delegado zero1918
 10. 10.
  büyük cesaret isteyen bir şeyi saygı duyulası şekilde yapan ve en azından sevenlerini biraz olsa da rahatlatan güzel insandır. bir anadolu çomarının bunu anlamasını bekleyemeyiz.
  8 -17 ... ohmygodtheykilledkenny
 11. mehmet pişkin Başlığındaki Önemli Entry'ler