1. 1.
  celal bayar üniversitesi rektörü.
  2 ... la paz
 2. 2.
  bülent arınç'ı protesto etmek isteyen öğrencilere:

  ''Net bir şey söylüyorum size. Siyasi slogan atarsanız. Kimliklerinizi toplarım. Üniversiteden atarım hepinizi. Hemen dağılıyorsunuz. Burası benim ve hepinizin üniversitesi. Burada slogan atamazsınız. Eğer atarsanız emniyet görevlileri kimliklerinizi toplayacak.''

  şekline karşılık vermiş rektör.

  http://haber.gazetevatan....amazsiniz/348566/1/Gundem
  3 ... tel cambazi
 3. 3.
  kendini rektör değil akp il başkanı zanneden kişi.

  http://www.hurriyet.com.t...ndem/16609235.asp?gid=373
  3 ... darkness nights
 4. 4.
  akp saltanatının niteliksiz bir üyesi de bu beyefendidir ..
  2 -1 ... openureyess
 5. 5.
  nitelikli bir adam olsa gerek. gerçekten mest etti bu hareketi ile beni rektörümüz. öğrenci protetolarından nemalanan (diğer) rektörler gibi değil. kurallar ve kanunlara göre hareket ediyor, protestonun nerede ve nasıl yapılacağı konusunda da bilinçli, öğrencilerimiz de bu konuda birazcık bilinçli olsa i/di keşke.
  -3 ... al hadji
 6. 6.
  Şimdi efendim mehmet pakdemirli celal bayar üni. rektörlüğüne seçilmesine bir bakalım,
  CBÜ rektörlük seçimlerinde mevcut rektör Prof. Dr. Semra Öncü 137 oyla birinci, Pakdemirli ise 122 oyla ikinci sırada yer almıştı. YÖK, Cumhurbaşkanı Gül'e sunduğu listede Mehmet Pakdemirli'yi birinci sırada göstermiş ve rektör olarak atanmasını sağlamıştı.

  peki neden semra öncü oy çoğunluğuna rağmen seçilmemişti, öncelikle semra öncü ahmet necdet sezer tarafından atanmıştı, türbanla ilgili görüşü de belliydi.

  öte yandan 2008 senesi 19 mayıs gösterilerinde stadyum da yapılan gösterilerde üniversite öğrencisi kızların yaptığı step gösterisi sırasında giydikleri kıyafetler bülent arınç tarafından "Öğrencilerin kıyafetlerinin Ankara'da huzursuzluk yarattığını gördük. Step gösterisinde böyle kıyafetler uygun değildir" görüşüyle tepki gösterdiği olaya,
  rektör semra öncü ise Kıyafetler son derece moderndi. Bunun yadırganacak herhangi bir şeyi yok diyerek okları üzerine çekmişti.

  sonrasında bülent arınçın isteği olmuş ve mehmet pakdemirli rektör olarak atanmıştır.

  tanım celal bayar üniversitesini babasının malı sanan, haddini aşmış memur.

  bu da resmi.

  mehmet pakdemirli
  4 ... murthy
 7. 7.
  üniversite değil yök rektörü olduğunu ispatlamıştır. yök diye adlandırılan kurumun üniversitelerin bağımsız olmasına ne kadar büyük bir engel olduğu bazı angutlar tarafından şimdi anlaşılmaya başlamıştır. sen uyu panpa sadece parazit yaptı rektörcük.
  2 ... mindkiller
 8. 8.
  kendisini maho ağa, üniversiteyi babasının çiftliği, oradaki öğrencileri de marabası zanneden; hukukdan, demkrasiden, çok seslilikten habersiz bir garip rektör.

  Bülent arınç'ın üniversitelerine gelmesine sevinip alkış tutanların bu eylemlerini gerçekleştirme hakları kendilerine bir yetki olarak nasıl tanınmışsa, kendisini orada görmek istemeyen; siyaseten veya kişisel sebeplerle desteklemeyen insanların, özellikle de öğrencilerin, bir şekilde tepkilerini dile getirme haklarının olduğunu hiçe sayan zat.

  isterdimki bir öğrenci çıksın ve "istemiyorum bülent arıncı üniversitemde, buda kimliğim buyur at bakalım hangi kanuna, hangi yönetmeliğe dayanıyorsun" desin; ama olmadı.
  1 ... kuvvetle muhtemel
 9. 9.
  Hükümet yanlısı olduğu apaçık belli olan rektördür. ilerde akp milletvekilliğine rezerved.
  1 ... pafistiyan
 10. 10.
  (bkz: maho aga)

  (bkz: vallaha satarım köyü haa)
  1 ... agacacikan keci