1. 1.
  kayseride çok sevilen ve 3 dönemdir büyükşehir belediye başkanlığı yapan kişi herkes tarafından bugünkü modern ve takdir edilen kayserinin oluşmasınds pay sahibi oldugu öne sürülmektedir
  ... city walk
 2. 2.
  asıl işi tekstilcilik olup, elektronik mühendisliğinden ayrılma, hukuk fakültesi mezunu belediye başkanıdır. ileride bakan olması muhtemel, tüccar mantığıyla yöneticilik yapmayı başararak kayseriyi ileri taşımış başkandır.
  ... palta
 3. 3.
  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı.Son yerel seçimlerde %70 oy alarak rekor kırmıştır.Yaptıkları ve yapacakları ile o makama layık olduğunu göstermiştir.
  1 -1 ... dejavu38
 4. 4.
  kayseri buyuksehir belediye baskani. asil meslegi avukatlik olup 1957 yilinda dogmustur.
  28 mart 2004 yerel secimlerinde rekor bir oy oraniyla tekrar belediye baskani secilmistir. ki bu oy oranini kim ne derse desin fazlasiyla hak etmistir.
  kayseriyi kendi yagiyla kavrulabilen bir sehir haline sokmustur. borcu olmayip icraat yapabilen nadir belediylerden birinin baskanidir. tabii ki mehmet ozhasekiden onceki baskanlarinin bu iste ki icraatlarini unutmamak gerekir.
  secimlerden sonra rayli sitem yani kayseray isine koyulmustur. simdiki en onemli icraatlarindan biride kadi hasin buyuk yardimlariyla stad projesi gibi gozukmektedir. bunun disinda kis turizmi icin çok hos bir tesis yapilacaktir.

  birde bu baskanimizin kayseriyi venedike benzetme projesi vardir. sehrin damarindan kanal gecirmeyi planliyordu. su an o proje ne alemde bilemiyorum.
  ayrica yapilan baraj sayesinde kayseriye deniz geldi der durur. *

  (bkz: kadir has sehir stadyumu)
  ... ankakusu
 5. 5.
  ileride sanayi ve ticaret bakanı olması işten bile değildir.
  başbakanlarla *arası pek sıkı fıkıdır.
  ... sayincevizkabugu