bugün

şu an habertürk'te teke tek programında bulunan kişidir. tayyip'in ismet inönü'ye hitler benzetmesini nasıl savunacak bakalım, cidden meraklıyım.
15 dakikadır sürekli turkkaya ataov'den ayar yiyen ezik.
teke tek programında ben inönü'ye kötü bir şey demiyorum, hitler'e benzetmiyorum demiştir. ayrıca führer bir insandır demektedir. führer, almanların adolf hitler için kullandıkları bir kelimedir. ah metin ah kafan nasıl çalışıyo senin.
Doğru düzgün tartışamayan, biri söylediğinin yanlış olduğunu gösteren bir şey ortaya attığında üstadı Melih Gökçek gibi 'Niye bize saldırıyorsunuz, niye sözümü kesiyorsunuz' diye bağırıp, çağıran, şu saniyede Haber Türk'te Fatih Altaylı tarafından ayarı yiyen, gazeteci çakmasıdır.
sürekli sözünün kesilmesinden içten içe sıkılan şahıs.

kesenlere küfreder gibi bakıyor tabi o ayrı meseledir.

savunmalarıyla ilham veriyor, hafızaya copy-paste yorumlar sunuyor.

(bkz: severek izliyoruz)
türkkaya ataöv ve can ataklı tarafından , açıkça türk düşmanı olduğu için rezil ü rüsva edilen , en son fatih altaylı tarafından cilalanan ve iş boka sardı deyip stüdyoyu terk eden türk düşmanı pkk sempatizanı adam.
memleketimizdeki binlerce vatan haininden sadece biri.
ama bu ve bunun gibiler çok göz önünde olduğu için daha çok ilgi çekiyorlar.
katıldığı teke tek programını yarısında terk etmiş adam. a be fatih altaylı ne diye böyle adamları konuk alırsın. hem de masonmuş bu adam.
cnn türk'te "fethullah gülen cemaatini tehlikeli gören laikçiler" derken yüzünün şekli değişmiş eski kürtçü, şimdiki muhafazakar, yarın ne olacağı belli olmayan adam.
eğlenceli birine benziyor. rasim ozan kütahyalı ile iyi gidiyor.
chp'ye ergenekoncu deyip aklınca hakaret ettiğini sanan zavallı bir insan.
chp yükselişe geçtikçe akp yalakası kesimler iyicene kudurdu ve ağızlarından nefret ve iftira eksik olmamaya başladı.
eğer akp iktidarda düşerse seçimde bu gözü dönmüş insanlar büyük ihtimal akp'ye oy vermeyenler teröristtir falan der.
iyi bir insana benzemesine ragmen fikirlerini sakat buldugum insandir. birisi "turk" dedigi zaman hemen irkci, fasist muamelesi yapar ama kendi "kurd" lafini agzindan dusurmez. nitekim bu huyu yuzunden fatih altayli feci ayar vermistir bu adama, ayni programda can atakli da gecirmistir abimize ve metin abimiz programi terk etmistir.
tayyip erdoğan'ın bile aklına gelmeyecek cümlelerle tayyip erdoğan'ı ve onun ideolojisini savunan ve savunurkende hiçbir utanmazlıktan ipe sapa gelmez laflardan geri kalmayan kişilik
gizli chp sempatizanı olduğunu düşündüğüm zattır kendileri. gerçekten de aklı başında bir akp'li bu adamı hiç sevmez. saygısız, lumpen ve laubali tavırları ile karşısında antitez ortaya atanların ekmeğine yağ sürmektedir. izleyiciden yediği küfürler de cabasıdır.
(bkz: akp kuklası yazarlar)
(bkz: paralı asker)
2010 yılı cemaat kriterlerine göre, demokrasici ve aydıncı.
diyorum ki hayır ya olamaz, 8 entry'den en az birisinde mutlaka duzeltme yapılmıştır. ama entry'lerin seviyesini gorunce vaz geçiyorum. kufrettiginiz adamın bari adını dogru bilin lan bu ne rezalet boyle. hadi on defa yazın bakalım (bkz: mehmet metiner)
oktay ekşi ile beraber çıktığı bir programda hakkında yakalama emri çıkarılan subaylar için yakalannmalılar, şöyle yapılmalı böyle yapılmalı şeklinde atıp tutarken, orduya verip veriştirirken ekşi'nin kendisine sorduğu "tamam bunları söylüyorsunuz, peki hakkında görüldüğü yerde tutuklanma emri çıkarılan dtp'li vekiller için neden hiçbir şey yazmadınız şimdiye kadar?" sorusuna "şimdi sizden duyuyorum bu durumu" şeklinde bir "yalan"la cevap verebilmiş şahıstır.

gazeteci olacaksın ama böyle bir durumdan haberin olmayacak? adama gülerler. ki oktay ekşi de öyle yaptı zaten.
bu adamın yanında melih gökçek bile sempatik kalıyor daha ne diyeyim ki ben.
her gördüğümde kendisine kızılcık sopası ile şefkat göstermek istediğim akepe yanlısı tuhaf insan. sorun akepe yanlısı olmasında değil, sorun ağzından çıkanları kulaklarının duymaması.

ve bonus olarak;

koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler
http://www.facebook.com/p...27057250665186&ref=mf

ne de gençmiş. o zamanlar rte'ye artislik filan da yaparmış bak.
ikidir kanal 24'de nagehan alçı'yla yaptıkları programa denk geliyorum. böyle bi havalar, beni bütün türkiye dinliyor sen de dinle, dikkate al beni tripleri. bunu ben uydurmadım, kendi ağzıyla söyledi bunu. kız da hep estağfurullah deyip susuyor, ben oturduğum yerde sinir oluyorum. adam sürekli bi 'olmaz ama şimdi bi dakka, öyle dersen olmaz, beni dinle' pozisyonunda. ikide bir sözümü kesme deyip duruyor. kız en sonunda sizin sözünüz bitmiyor, bana da sıra gelmiyor ama dedi. bende de bi rahatlama oldu.
arada bi de 'tamam ya, susalım o zaman, kapatıyorum ben' falan diyor. oldum olası böyle tiplere sinir olmuşumdur. sana puanım 2 kanka.* *
çıktığı her tv programında göt olan, ama göt olmaktan bıkmak usanmak bilmeyen gazeteci.

an itibariyle cnn türk'te yine itin götüne sokulmuştur.
kurşun asker.
kanal kanal dolaşıp öcalanın hükümetle diyaloğa girmesinin güzel bir şey olduğunu, iran tarafındaki örgütün "önderlik"inin gayretleri olduğunu, bu diyaloğun devam etmesi gerektiği, demokratik özerklik için pkknın silah bırakması ve siyasal zeminde hakkını araması gerektiği gibi garip şeyler söyleyen adam. hükümetin pkkyla bu ilişkiler içine girmesine ve pazarlık yapmasına karşı olanları da bir nefeste ergenekoncu, darbeci, statükocu diye yaftaladı ki ben bile şaşırdım artık.

sonraki programa boynunda puşiyle çıksın ki ne demek istediği anlaşılsın. böyle zorlanıyor zira.