bugün

(bkz: saçmanın daniskası)
Hizmet ettiği yerlerden aldığı emirler doğrultusunda demokrasi diye diye bütün zehirini kamuoyuna akıtmaya çalışan. Bugün akp şakşakcısı yarın bilmem hangi ne idüğü belirsizin şakşakcısı olacak olan sözde aydın özde "hizmet"ci gazetecimsi yazarımsı kimse. "Çamur at izi kalsın" taktiğini çok iyi kullanır. Örnek vermek gerekirse bir siyaset meydanı programında atatürkçü düşünce derneklerinin yaptığı mitinglerde "ordu göreve" diye pankart açıldı diye canlı yayınlarda söylemlerde bulunmuş, açılmadığı söylenince de susmuştur. Bu hizmetci "demokrasi" dedikçe demokrasiden soğuyor insan...*
ezbere lafları olan, allah'ın yürü ya kulum dediği, hem dinci hem kürtçü hem demokrat hem yobaz, hem hepsi hem hiçbiri, sorulan sorulara cevap veriyor gibi yapıp, aslında konuyla alakasız bir çok şeyi söylemesiyle ünlüdür.
her şey olmak adına hiç bir şey olan her şey.
başbakanın söylemlerine göre nasıl ağız değiştirilebileceğine dair kanıttır bu insan. yandaşsın da bu kadar yandaş olma be kardeşim.
bir dönem eski HADEP Genel Baskan Yardimcılığı yapmış kürt'tür. ha şimdi ne yapıyor diye soracak olursanız edebiyat fakültesi diploması ile bahçeşehir ve bilgi üniversitlerinde siyaset dersi veriyor. bir de ikinci cumhuriyetçi, liboş entel dantel tayfanın gazetelerinde yazıp çizyor, yağ çekiyor; bu yazılarının karşılığında da önüne atılan kemiğin suyunu çıkarıp akşam çorba yapıp içiyor. nazlı ılıcak'ın erkek versyonu denilebilir. e devir akp devri, herkes değişiyor!
onun gibiler icin cok bilindik bir soylem var ama kullanirsam entry silinecek en iyisi soylemiyeyim. duzenledigimiz konferansa konusmaci olarak cagirdik. 5 yildizli bir otelde sarisin bir hatunla kaldi. hatunun parasini bile duzenleme komitesine odetti.*
çıktığı her programda ve bulunduğu her platformda ordu siyasete karışmamalı, ordu fazla ses çıkarmamalı söylemlerinde bulunurdu. 15 ekim 2008 ilker başbuğ'un basin açıklamasından sonra rte'nin ilker başbuğ'a destek vermesiyle direk ağız değiştirip, "-başbakan haklıydı" diyen yazardır. yani bu ne perhiz bu ne lahana turşusudur. yandaş medya deyince kızıyorsunuz, bu yandaşlık değildir de nedir be kardeşim?
kötü bir adam...
teybe alınmış bir ses gibi sürekli aynı konulardan aynı şekilde bahsediyor. yüzündeki ifade ne olursa olsun ben satılmışım diyor. gazeteciymiş. hadi canım sende be adam.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.