bugün

fikrinin dışa vurumudur. şaşırılmaması gerekir bu adamlar böyle adamlar. çıkıp da bir alevi camiler terör ve şeriat yuvası dese ortalık ayağa kalkar di mi?
iğrenç bir söylemdir. Bir kaç kötü örneği olması bir ibadethanenin böyle adlandırılmasını haklı çıkarmaz.

Not:Ateistim
Not2:Pompayım sanırım bir de
kaale alınmaması gereken akpli bakteri zırvasıdır.
adam cemevleri dev-sol gibi örgütlerin merkezi olmasın dedi sadece. olmasın tabi yavşaklar. e olsun mu yoksa? bunu fırsat bilen ahmet hakan isimli münafık ise ortalığı germek için karşı söylemde bulunup konuyu büyütmüş. mesele budur.
zamanında pokökü'yü, günümüzdeyse el kaide, el nusra ve özgür suriye ordusu'nu savunan ve bunlara destek veren değişikin afkurmasıdır.
Mehmet metiner allah bir desin ben ona da inanmam hayır ikidir derim.

ha evet bahsedilen sol örgütlenmeler cem evlerinden yuvalanıyor ya da destek alıyordur. bunda da sorun yoktur çünkü yine adı geçen örgütler terör örgütü değil sınıfsal halk mücadelesi veren örgütlenmelerdir.

dolayısıyla bu cümledeki yanlış olan tek kelime " terör " kelimesidir. cem evleri devrimcilerin merkezidir yani, ayrıca ortada terör yok, devrimci şiddet vardır. terörü merak eden varsa, gezi parkını, roboskiyi, dersimi hatırlasın.
bunun başbakanı da cemevleri için cümbüş evi demişti hatırlayacaksınız. metiner sadece olayı bir adım daha ileri götürmüş. bu arada metiner eski hadeplidir. akp'nin kürtçü kanadını temsil eder. ayrıca kendisi koyu dincidir. eski hadepli ve bugünkü akpli kimliğine dayanarak alevi vatandaşlarımızın akp-bdp çizgisine neden oy vermemesi gerektiğini anlamaları açısından iyiki gerçekleşmiş denilesi bir olaydır. alevilerin en büyük düşmanı gericiler ve bölücülerdir. bunu iyi anlamak gerek.