1. 1.
  arkadaş, bu memleket gerçekten ahlak konusunda irtifa kaybediyor.

  artık deniz seviyesinin de altına girmiş bulunuyoruz. hiç beğenmediğimiz, şer odağı olarak aşağıladığımız elin batılısı vallahi billahi bizden ahlaklı.

  almanya'da, isveç'te, fransa'da siz göğsünüzü gere gere yaptığınız yolsuzluğu, usulsüzlüğü anlatamazsınız. adamı bitirirler. hele hele çoğunluğu ateist olan japonya'da, kore'de sizin böylesi bir durumda o gece intihar etmeniz beklenir. işin dinle falan alakası yok. insanlık, adamlık, erdemli olmakla alakası var.

  "asrın lideri"ne yıllar önce "bu adam çapsız, bu mu memleketi yönetecek?" deyip, daha sonra rüku haline geçerek bu sözlerinin affını isteyen kıymetli siyasetçimiz, yaptığı usulsüzlüğü ve torpilciliği sorgulayan spikere insanlık dersi veriyor. izlerken gözlerim yaşardı. siyasi kulvarda bu denli erdemli yaklaşımlar yüreğimizi ısıtıyor. kendilerine olan sempatimiz bir kat daha artıyor. "iyi ki varsınız, güzel kuran okuyan yöneticilerimiz var" diyoruz artık.

  sayın metiner, kabul ettiği torpilcilik için vatan hainlerine, yeni türkiye düşmanlarına tokat gibi bir cevap veriyor. bu cevabı alan, adam olsa, oturduğu yerden kalkmaz ve çenesini kapatır.

  ey paralelciler, bölücüler, mhp-chp-hdp-batıcı-siyonist-paralelci-amerikancı şer grubu üyeleri! haddinizi bilin! kimse sizin ahlaksız, omurgasız, şerefsiz oyununuza destek olmayacak! bu böyle biline!

  video için lütfediniz: https://www.youtube.com/watch?v=7kV17C6y5pY+
  ... bartalameo