1. 1.
  Osman sinavin yarattığı ikinci miroglu vakasıdır.Kenan imirzalıoğlu canlandırmaktadır.
  1 ... erdem andac
 2. 2.
  sürekli kendi kendine konuşup resmin karşısında rakı içip resme kurşun sıkan adamdır. lanlı lunlu konuşmayı da pek sever kahramanımız.
  "lan ben senin içinde olmadığın tek bir hayalim bile yok derken sen gittin o züppenin metresi oldun." cümlesini her bölümde itinayla söyler. izliyor muyum? evet.
  7 ... lahana
 3. 3.
  Acı hayatın keko karakteridir. Diziyi ortama uyup bikaç bölüm izledikten sonra napıyorum lan ben deyip bırakmışımdır. En çok izlenen dizilerden biri olması itibariyle memleketin haline bak dedirtir.
  1 -3 ... ar pharazon
 4. 4.
  hikayesi türk filmlerinde karma yapılıp ortaya cıkan dizinin kahramanıdır. nermin ve mehmet'in basına gelen olaylar bir cok filmde işlenmiştir. ayrıca kendi halinde bir mahalle delikanlısının güce paraya ve silaha kolayca erisebilmesi sacmalıgını icermektedir . cok izleyeni vardır birde diziyi izlenir kılan en büyük faktör müzikleridir. kubat'ın seslendirdigi cok güzel sarkılarla süslenir.
  1 ... şenlik
 5. 5.
  izleyerek hayranı olunan bir dizinin karakteridir.

  fakat osman sınav'ın iki dizide de "kosova" karakterini işlemesi ile ( kv ilk bölüm - ali candan'ın kosova harekatı ) dikkat çekmiştir. meğer osman sınav, kosova kökenli bir arnavutmuş, ben de yeni öğrendim.
  1 ... sonkuzu
 6. 6.
  kenan imirzalioğlu nun oynadığı en kötü karakterdir.
  -2 ... 220voltyiyenadam
 7. 7.
  1 tutam yusuf miroğlu, 2 baş acıların çocuğu emrah ve 2 tatlı kaşığı yılmaz güney'i iyicene karıştırınca ortaya çıkan yeni nesil kahraman.
  3 ... tttddd
 8. 8.
  polat alemdar'ın halkın içindeki versiyonudur. biraz daha fakir, biraz daha mütevazıdır fakat onun da anlatılacak çok güzel bir hikayesi vardır. arabeskçisi,rapçisi,rockçısı,metalcisi,bluescusu,death grindcore'cusu,hardcore-metalcore'cusu her tarzdan insanı birleştirebilen yüce insandır.
  ... atorocks
 9. 9.
  memleketi bağımsızlığını ilan etmiş tv kahramanı.
  1 ... ada vapuru carki
 10. 10.
  gün onun günüdür.
  (bkz: kosova nin bagimsizligini ilan etmesi)
  2 -1 ... gameguru