bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Bursa Nilüferde 600 kişi kapasitesi olan fakat 800 mevcudu bulunan bir anadolu teknik/endüstri meslek lisesi,eski okulum
  1 ... cemuzan
 2. 2.
  işadamı Mehmet kemal coşkunöztarafından yaptırılıp 1997 de açılan değişik bir mimariye sahip olan okul.ihsaniye pazar yeri yanında yer Almaktadır.Eskiden sadece anadolu teknik iken şimdi endüstri meslek bölümleri de açıldığından öğrenci profilinde olumsuz yönde bi değişme görülmüştür.Ama bursadaki en iyi mesleki eğitim veren okullardan biridir.
  1 ... commodore64
 3. 3.
  (bkz: mehmet kemal coskunoz anadolu teknik lisesi)
  ... commodore64
 4. 4.
  bursa nilüfer ilçesinde eğitim veren güzel okullarımızdandır. bu yıl endüstri meslek kısmını tekrar kapatıp sadece anadolu teknik lisesi olarak kalmıştır. eğitim düzeyi bursadaki diğer okullara nazaran gerçektende üst seviyededir.
  ... ethemandac
 5. 5.
  benim de ilk öğrencilerinden olduğum okul. 2003 yılında ben anadolu teknik kısmından mezun olurken 300 küsur adet öğrencisi bulunuyordu. Ayrıca bizim zamanımızda bilgisayar labaratuvarlarında bürosit koltuklar vardı. şimdi sanırım plastik sandalye koymuşlar.

  ayrıca;

  http://www.coskunoz.k12.tr/
  ... kingofthesky
 6. 6.
  açılışını cumhurbaşkanı süleyman demirel in yaptığı okuldur.
  ... ethemandac
 7. 7.
  Çok gencin hayata dair umutlarını tüketen,daha dar bir pencereden bakmasını saglayan, fakat realist olup biraz daha çocukların hayatta dişli olmasını saglayan güzide okullarımızdandır.
  Gelen öğrenciler sıkı dostluklarla ve güzel hatıralarla ayrılmışlardır.
  ... kalapaklus
 8. 8.
  (bkz: coskunoz teknik ve endüstri meslek lisesi)
  ... ethemandac
 9. 9.
  2009 yılında kalder tarafından bursa da kalite ödülü kapsamında başarı ödülüne* laik görülen okuldur.
  ... ethemandac
 10. 10.
  bursa da ki en iyi teknik lisedir.
  ... hayat kisa