bugün

başarılı bir jokey ise; ahmet kayayla yalnız ve yalnız soyadı benzerliğinin olmasını istediğim kişi.
her yerde sıkça rastlanılan isimlerdendir. bursa'da bir lisede fizik öğretmenliği yapmaktadır mesela.
türkiye'de en çok bulunan isim ve türkiye'de yılmaz soyisminden sonra en çok bulunan soyismin biraraya gelerek oluşturduğu mükemmel karışımdır.
son günlerin en formda jokeyi.
dayısı ilhan güçlü dür. sürekli onun atına biner.
ilk defa van için rock konserinde dinlediğim ve kesinlikle pentagram'ın solisti olması gereken olağanüstü vokalist, cem köksal'ın da dediği gibi, rock camiasında bu siklette bir murat ilkan bir de mehmet kaya, gerisi hikaye...
kendisinin disko kralı ndaki kalbim bomboş yorumunu dinledim iğrendim yemin ederim sanki emre aydın söylüyor, böyle ağzında geveleye geveleye.

ama tabi bir performansla değerlendirmek doğru değil ama bu yorumda berbat hani.

(vid:#51863)
kendisi jokeydir.
saints 'n' sinners, cem köksal, electric circus gruplarında söyleyen mükemmel sese sahip sanatçı.
Saints ‘n’ Sinners grubunun güzel sesli solisti. Sesi aşırı derece de Michael Kiske ve Geoff Tate'e benziyor. Grubu dinlerken Helloween dinliyormuşum hissine kapılıyorum sürekli.
güncel Önemli Başlıklar