1. 1.
  başarılı bir jokey ise; ahmet kayayla yalnız ve yalnız soyadı benzerliğinin olmasını istediğim kişi.
  -2 ... xcharlestonw
 2. 2.
  her yerde sıkça rastlanılan isimlerdendir. bursa'da bir lisede fizik öğretmenliği yapmaktadır mesela.
  1 ... finalden 19 alan ogrenci
 3. 3.
  türkiye'de en çok bulunan isim ve türkiye'de yılmaz soyisminden sonra en çok bulunan soyismin biraraya gelerek oluşturduğu mükemmel karışımdır.
  3 -1 ... memcos
 4. 4.
  tam olarak stilini çözemediğim kayaların ortanca yaştaki binicisi. ayrıca kaya kaya isimli at sahibinin bütün atlarına da ortaktır.
  2 ... capello
 5. 5.
  at nasıl kaçırılır'ı öğrenmesi gereken jokey.2400 metrenin atı dinlendirmeden manyak tempoyla bitirilemeyeceğini öğrenmesi gereken jokey.
  2 ... capello
 6. 6.
  son günlerin en formda jokeyi.
  ... piskopos
 7. 7.
  dayısı ilhan güçlü dür. sürekli onun atına biner.
  ... robertico
 8. 8.
  çivili kamçıdan ceza aldıktan sonra askere giden jokey.
  ... capello
 9. 9.
  ilk defa van için rock konserinde dinlediğim ve kesinlikle pentagram'ın solisti olması gereken olağanüstü vokalist, cem köksal'ın da dediği gibi, rock camiasında bu siklette bir murat ilkan bir de mehmet kaya, gerisi hikaye...
  1 ... lombak
 10. 10.
  electric circus ile tanıdığım saints n sinners ve cem köksal ile birlikte ayrıca dinlediğim ilginç bir vokaldir. ses aralığı oldukça geniş, güçlü bir ses ama bir şeyler eksik. ne zaman canlı ya da bir kitle iletişim aracından mehmet i dinlesem hep tebessüm ederim sesi üstüne sanki bir beden büyük duruyor. onu ben çığlıklı türk metali diye tanımlıyorum. ama yine de vokal sıkıntısı çekilen bir ülkede daha iyileri olana kadar en iyilerinden biri bu.*
  ... cliffburton