bugün

boşuna bulmamalı adam evli ve 2çocuğu var.
çok farklı bir özelliği görülmeyen kızdır.
(bkz: yeni taktik süpermiş abi)
johnny depp hayranı bir türk kızı olabilir bu pekala. benziyor gibiler.

eksilendikten sonra gelen peşin edit: http://img820.imageshack.us/i/coni.jpg/

eksilendikten sonra gelen yeni edit: kimsin kızım sen? sürekli eksiliyorsun ya. üzülüyorum. :(
hoş ve bakımlı erkekten anlayan türk kızıdır.
yakışıklı, güzel,iyi, kötü görecelidir ha onun kadar yakışıklı olmayanların mok atsa da adamın bu halinden bir şey kaybetmeyeceği ise gerçektir.
zevkli kızdır.
(bkz: sözlükteki hatunları tespit etme taktikleri)

(bkz: hadi hayırlı işler)
adam ne dese ne istese yapacak olan kızdır.
yakışıklı adamdır...

bizde göte göt derler...
(bkz: mehmet günsür ü yakışıklı bulan türk erkeği)

ters giden bişeyler var sözlük.
kıskanmayın adamı.
hoş bi kere.
biraz daha yapılı olsa daha iyi olabilirdi ama gülüşü, ses tonu görselliğiyle birleşince adam etkileyici olabiliyor.

taptanım:zevki sözlük tarafından hunharca eleştirilebilen kızceğiz.
bulmasa, bir sorun olduğunu düşeneceğim kız.
gayet sağlıklı türk kızıdır. en azından gözleri iyi görüyordur, bir problemi yoktur. zira mehmet günsür yakışıklıdır. sokakta ona benzeyen yüzlerce, hatta binlerce adam olması bu durumu değiştirmez. hatta mehmet günsür'den daha yakışıklıları bile vardır belki aynı sokakta; ancak bu yakışıklıların mehmet günsür'e çamur atmaya çalışmaları onları daha yakışıklı yapmaz, sadece daha kompleksli ve itici yapar.
sokakta da bir cok yakisikli erkek oldugunu inkar etmeyen kizdir. Ayni zamanda " mehmet gunsur yakisikli falan degil" diyenlere icten ice sinirlenen kizdir.
(bkz: elinizi vicdaniniza koyun)
(bkz: abi adam yakisikli)
(bkz: turk erkeklerinin yakisikli bir adami cekememesi)
kıskanç türk erkeklerinin gazabına hazır, kalbi mehmet günsur sevgisiyle dolup taşan türk kızıdır. haklıdır, adam çok yakışıklı.
Adam kıskanmış, saygı duyalım, 'başrol oynamadım ama ben de ondaanım ben de nişantaşı...'
at gözlüğü taksaydı türk kızları asıl o zaman etrafındaki herkesi mehmet günsur, nejat işler vb. sanardı büyük ihtimalle. mehmet günsur'u yakışıklı bulan türk kızı gayet normal bi şey yapmış olmaktadır efem çünkü mehmet günsur yakışıklıdır.
zevkine karışılmaması gereken türk kızıdır. lakin o mehmet dolmuş şoförü olsaydı hangisi bakacaktı?

bu aynı alacakaranlık filminde ki edward'ı yakışıklı bulan kızın yaşadığı duygudur. aşk filmlerinin yakışıklı prensesi işte. edward'ın tipine bi bakın hele. türk kızına hitap diyor mu? yo. ama liseli genç kızlar coştu mu coştu hani. uy edwar ay edward bıdı bıdı cikcik.

kendi haline bırakın türk kızını. dönüp dolaşıp kel göbekli bıyıklı bir türk erkeğiyle evlenecektir çoğusu. hayalleri olsun bari.
mehmet günsür ü yakışıklı bularak,türk erkeğini kıskandıran türk kızıdır. ama zaten türk erkeginin ne türk kızı ile işi olur ne de mehmet günsür ile(!).. *
karizmatik ve yakışıklı kavramlarını karıştırandır.hemen örnekle açıklayalım.
nick cave- (bkz: karizmatik)
riccardo scamarcio- (bkz: yakışıklı)
mehmet günsür karizmatiktir efendim.
haklı olan kızdır. sağa sola laf atmaktan ziyade kendine bakmalı erkekler.
haklı olan kızdır; fakat kendisini fazla kaptırmasa iyi eder. ünlülere hayranlık bir yere kadar sonuçta.
haklı kızdır. 10 çocuğuyla gelse alınabilecek kişilerdendir mehmet günsür.
öküz gibi abartmaya gerek yok da sezarın hakkı sezara, adam tatlı.
yakışıklı ve yetenekli türk erkeklerinin müstesna bir örneğidir kendisi.
onu beğenen tük kızlarının gözünün yüksekte olmadığının, boy bos aramadığının, dökük saçı sorun yapmadığının da kanıtı aynı zaman da.
türk kzının bir erkek de asıl hayranlık duyduğu olgu, kültürmüş demek ki, sonucunu çıkarmakta mümkün tabi.