bugün

mehmet günsür mü ıyyk çok iğrenç, mehmet günsür mü aman çok rererö, mehmet günsür mü annesini de alsın gitsin efendim. zaten türk kızları da gitsin rus kızı gelsin biz büklüm büklüm adonis kaslı, döşü kıllı, çukulata renkli türk erkekleriyiz. bize de bassınlar fondoteni al bak allame-i cihan olurum gibi sözleri sarfeden yurdum delikanlısıdır.

aaah ah yıllarca türk kızları şöyle türk kızları böyle biz rus kızlarını seviyoruz, aslında moldovyalı da olur aman türk kızı olmasında kırmızı yanaklı ingiliz kızına bile fitiz dediniz durdunuz. ama devir değişti. biscolata erkeğiyle başlayan dalga şimdi mehmet günsürle devam ediyor ve yurdum hurinurları kendini ezdirmiyor. yaşasın türk kızları yaşasın mehmet günsürler.
aynı adriana lima'yı kıskanan türk kızı gibidir.

şimdi konuşturmayın bizi. twitter'da neler yazmıştınız güzelim kıza.*
olmayan türk erkeğidir. mehmet günsür gibi bir itici tipi kıskanması için hiç bir sebeb yoktur.
beyaz showda megan fox'u izlerken televizyona yapışan erkektir.
hak verdiğim erkeklerdir zira adam mehmet günsur! johnny depp'in türkiye şubesi lan. lütfen biskolata erkekleri ile kıyaslamayalım, hem mehmet bence daha yakışıklı onlardan. hem her şey adonis değil oğlum. o duruşu, bakışı, yürüyüşü, endamı yeter. mehmetciğim buraları okursan bana özelden ulaşabilirsin. *
sağlıklı erkek olduğunun göstergesidir.
adriana lima yı kıskanan türk kızıyla aynı pozisyona düşendir, aslında gereksizdir. adam çok yakışıklı ve karizmatik olmasından dolayı bu kadar hayranı yoktur, insanların meşhur insanları bir bok zannetmesindendir. amy lee denen hatuna bile 1000 lerce erkek hasta olmaktadır, oysaki sokaklarda onların ayarında bir sürü insan bulunabilir etrafımıza bakmamız yeterli, teoman, okan bayülgen e bile bayılan insanlar vardır, yani tv da mahalle bakkalı çıkmış olsa onu bile nasıl fark edemedik ne kadar yakışıklıymış diyecek insanlar vardır.
E kıskansın bir zahmet erkeğidir.

Adamın gülüşü yeter.
bu mehmet ne ballı çocuk. vallahi çok şanslı çocuk. *