bugün

başka bir entryde de yazdım ama daha çok dikkat çekmesini istiyorum. hanımlarımızın doğru tercihi yapmalarını, erkeklerimizin de haklarının yenmemesini istiyorum.

mehmet günsür'ü değil de sözlük erkeğini neden seçmelisiniz hanımlar? işte son derece gerçekçi maddeler. lütfen buyrun;

1) sözlük erkeği erişilebilirdir.

2) sözlük erkeğinin etrafında onlarca meme yoktur.

3) sözlük erkeği, az kullanılmıştır olumlu anlamda. mehmet bey eminim çok iyi bir adamdır ama şöyle bir röntgen çeksek, sol bacağında sarışın kadın dudağı, sırtının sağında kumral memesi, dirseğine esmer popişi çıkar. sözlük erkeği öyle mi ya? neredeyse tamamen size ait olacaktı.

4) sözlük erkeği, mehmet bey gibi doymuş değildir.

5) sözlük erkeği, sizin gibidir. alkışlarla değil akbille, hayat kaygısıyla, patatesli poğaçayla, yurtiçi kargoyla yaşar.

6) mehmet'e random gülemezsiniz. yunan heykeli gibi adama, aklınızı başınıza alıp iki laf edemezsiniz.

7) mehmet'le sosyal medyayı sallayan bir video hakkında konuşamazsınız. sözlük erkeği ise o videoyu çoktan izlemiştir. akşama kadar o videodan bahsedebilir. 2 saat sonra size mesaj atıp "ahahahasss ya kızım 22. saniyedeki hareketi görüyor musun öldüm yaaaa. o değil de versen bayram olur buralar" diyebilir. detaylı analiz.

8) sözlük ağzıyla konuşabilirsiniz. mehmete işten çıkarken ingilizce am günü yağ dediğinizde üzerinize satranç takımı fırlatabilir.

9) kıskançlık krzine girmezsiniz.

10) sözlük erkeğiyle kavga ederseniz araya girerim, onun kulağını çekerim. mehmet bey, beni umursamaz ki.

yazdıkça sözlük erkeğine meylediyorum. o yüzden mecburen konuyu toparlıyorum;

sen canmışsın be sözlük erkeği. adamsın adam!