bugün

ilk izlenim olarak tek eksiğinin topu ayağından biraz fazla tutması olduğunu fark ettiğim yetenekli oyuncu.
serbest vuruş kullanmaktan başka bir işe yaramamış futbolcu.
çok güzel orta kesiyor, lugano takımında olsa gol kralı yapar.
daha bir maçını izlemekle beraber overrated yaftasını yapıştırdığım futbolcudur. umarım gelecekte beni performansıyla haksız duruma düşülür. ama avusturya maçında gördüğüm mehmet'i emrenin ve nurinin cezası veya sakatlıkları yoksa kadroya yazmam.*
milli maçlara asıl klasını henüz ortaya çıkaramamış genç yetenek. umuyoruz ve bekliyoruz ki bize katacağı daha çok şey var. yolu açık olsun...
fm de çılgın atan box to box oyuncu.
5 milyon euro karşılığında werder bremen'e transfer olmuştur.
eğer rüyaperest düşünecek olursak, gelecekte real madrid'de oynama şansı bulunan türk futbolcudur.
mesut özil kadar iyi olduğunu düşündüğüm futbolcudur. nitekim özil'in yolundadır. sezon (2011) itibariyle Werder Bremen'e transfer olmuştur.
KASETi DÜŞMÜŞTÜR. PiSLiK 5 OLARAK LiSTELERDE YERiNi ALMIŞTIR.
asıl pislik milletin sikinin derdine düşüp onun üzerinden siyaset yapmaktır.
mhp'nin 5 no'lu starı olmuştur gün itibari ile: `http://www.elmahaber.com/...aha-yayinladi-50388h.html`

o küçücük kızdanda mı utanmadınız..
gidici milletvekili. mhp yi meclis dışına atmak isteyenlerin 5 no lu piyonu.
Herkesten beklerdim ama bu adamdan beklemezdim. Dün tayfun talipoğlu'nun seçim otobüsü'nde yozgat halkına dediklerinden sonra , yozgat'ın yüzüne nasıl bakacak merak etmekteyim.
werder Bremen'e transfer olmuş türk futbolcudur.
(bkz: peter north).
Werder bremen e transfer olmuştur.Kendisi için hayırlı olsun.
yine çirkin bayanlarla birlikte olduğunu gördüğümüz bir başka mhp'li. kendisi ve kankalarının videolarında, ana dek birtek güzel bayan bile yoktu.
partisinden istifa etmiş, savaşı yeni başlıyomuş. boşver savaşı falan mehmet ekici bildiğini yapmaya devam et savaşma seviş. o küçücük çocuktan da mı utanmadı acaba, yazık.
istifa etme onuruna erişmiş milletvekili.
bu adam üzerinden yeniden baykal dosyasına benzer bir dosya açılmaktadır. düşünüp taşınıyoruz günlerce tartışıyoruz ama bir arpa boyu yol alamıyoruz, yine aynı yere geliyoruz.

bakınız ağalar, beyler. isteyen istediğiyle sikişir buna kimse karışamaz, buna okey. zaten zina suç değil, buna da okey. ortada yasadışı yollarla ele geçirilmiş, servis edilmiş görüntüler dolaşıyor. adamlar bunları inkar etmiyorlar.

bu tür skandallar dünyanın her yerinde skandal sayılır, kelle götürür. suçluların yakalanması, o odalara kamera koyanların yargı önüne çıkarılması yine hukuk işidir burasını geçerek oy verdiğiniz karaktersiz ibnelerin gerçek yüzlerini görün. tekrar ediyorum, bu kişiler "senin vergilerinden" aldığı maaşla mala vuruyorlar. yine mi anlamadın? trt bir program yaptığında beğenmediğinde "benim vergimi nerelere veriyorlar böhüü" yapıyorsun ya, bak işte adam senin vergilerinle ceviz kırıyor, kızının yaşındaki örtmenleri katlıyor, büküyor.

fısfıslı koltuklarda adam politika yapıyor. uyanamadın mı yine?
(bkz: çocuğu parka gönderip annesiyle sevişmek)*
ülkeyi ve milleti savunmak böyle adamlara kaldıysa bu ülkenin işi bitmiştir. tek kelimeyle rezalet ötesi. çoluğuna çocuğuna yazık. bunun gibi adamları idam etseler ancak hırsımı alırım.
iktidara yürüyor.
kasedi çıkan 5li içinde olaya hakimiyetiyle, diğer 4lüye fark atan eski mhp'li.