1. 1.
    geçtiğimiz sene gio ödülleri'nden eli boş dönmemiş olan, yıllardır çeşitli fantastik kurgu ve korku edebiyatı sitelerinde öyküleriyle boy gösteren, tarihçi kişiliğiyle de tv kanallarının yeni nesil tarihçi ihtiyacını gani gani karşılayan bir edebiyat emekçisi.

bu da internetteki evi: http://songulyabanininyeri.blogspot.com/
    #23241696 :)
  2. 2.
    bu ay çıkacak olan "seyfettin efendi ve esrarengiz hikayeleri" kitabında kendisinin de bir öyküsü çizgi öykü yapılmış. biraz tadına baktım, pek âlâ, pek leziz.
    #23471560 :)
  3. 3.
    Uzun zamandır uzaktan da olsa takip ettiğim zat-ı muhterem. Tam olarak ben. Kesinlikle yanlış anlaşılmasın, dış görünüş olarak belki de tıpkımın aynısı. Tabi öyle saç bıyık yok bende. Bildiğin orman sakalı kısadan hallice saçlar var. Neyse, songulyabani'de uzun zaman yazdıklarını okudum. Büyük saygı duyarak bugüne kadar getirdim takipçiliğimi. (bkz: Yedikuleli Mansur) isminde bir kitap çıkarmış. Alıp okuyamadım henüz, fakat gerçekten güzele benziyor. ihsan Oktay Anar'la başlayan o garip fakat bir o kadar muhteşem akımın birkaç parça yıldız tozunu taşıyor üzerinde.

bende sizden olacağım. Kendimize isim bulalım.
    #36005403 :)