bugün

kılıçdara, hdpye pkkya yanlamazdı o yüzden kötü bilirdik kardeşim. ne yapalım önce vatan diyen adamı.
hoşçakal sarayın tezenesi...
Allah'ım aldıkca alıyor.:)
Allah tan rahmet falan dilemiyorum hak etti...
görsel
Yaşım icabi bilirim... En sövdüğüm gazeteci duruş bile bu adamda yoktu.

Yalaka tanımının sözlük anlamıdır. Her iktidara aynıydı.
allah gani gani rahmet eylesin. türk basının ulu çınarıydı.
Ölünün de dirinin de arkasından konuşulmasına 'gıybet' denir. Bir kişinin duyduğunda üzülebileceği dünyevi kusurunu arkasından söylemek gıybet etmektir. Gıybet çok büyük bir günah ve haramdır.
sevgili eşi canan hanım ile uzun yıllar süren mutlu bir evlilikleri oldu. eşi de merhum gibi çok muhterem saygı değer bir vatansever. allah o na sağlıklı uzun ömürler versin inşallah.
Halk düşmanı, bok herifin tekiydi. Gömmeye gerek yok sifonu çeksinler kafi!
kemalizmle fena dalga geçen engin ardıç ve doğruları yazdığı için kemolistlerin pek sevmediği mehmet barlas vefat haberleridir. allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun..
hastanede zatüre tedavisi görüyormuş. gazeteciymiş. sonra da vefat etmiş.
https://www.google.com/am...dogana-da-minnettariz/amp
gazetecilik vasfına sahip olmayacak biriydi ama bin yıl bu isimle anıldı herif.
ülkede benzeri saçmalıklar yığınla olduğu için dikkat çekmeyen ve alışılagelmiş kabul edilen bir durumdur malesef. ( liyakat sorunu! )
her devrin adamı tabiri ciddi anlamda üzerine cukk diye oturmuştu.
90 lı yıllarda ki tutum ve tavrını hatırlıyorum.
dirisi umrumda olmadığı gibi ölümünün de bir kıymeti yok bende.
geçen hafta engin ardıç, bu hafta "iktidarların tezenesi" gelecek hafta da son bombayı bekliyoruz.
omurgasız bi fırıldaktı pek iyi bilmezdik şüphesiz..
Oportinist bir bukalemunun teki. Tipik bir aktroll ne eksik ne fazla.. Ateşi bol olsun itoğlu itin..
Bakın işte sabah akşam tayyip öven gazeteciler.

Böyle sessiz sedasız, kıymetsiz iki güzel söz ile bile anılmadan gidiyorsunuz.

Sonunuz bu, iyi izleyin.
Gebermiş! Bana ne? Darısı diğerlerinin başına!
seksenli yıllarda, rahmetli turgut özal'ın en büyük destekçilerinden biriydi.
ingiliz -topçu- beckham gâvuru hayranı garısı canan'ı, kime vasiyet etti ki cevat? Ateşi gani olsun!.
Her devrin yalakası yanardöner bir şerefsizin tekiydi. Tipik bir AKtroll, ne eksik ne fazla... Ateşi bol olsun itoğlu itin.