bugün

Akp neden iktidarda sorusunun cevabıdır.
ulan banker kastelli geldi tokatladı, titan geldi tokatladı, jet fadıl tokatladı, şimdi de bu tosuncuk tokatladı, daha da vardır tokatlayan.

bu millet adam olmaz amk! çalışmadan üretmeden para kazanmak diye bir şey yok bunu hala anlamadılar.
21.yy türkiyesinin yetiştirdiği en dahi dolandırıcısıdır. Bundan önce bankeler, jet fadıl vs. Hepsini sollamıştır. Helal olsun, zeki adam. 3-5 sene sonra tekrar ülkeye dönüp adam tokatlamasını görürüz.
ne diyorlarsa onu yapıyorlar aslında

imam hatipliler dünyaya mal olacak dediler

ahanda bir imam hatipli tosun dünyada kimsenin

aklına getiremediğini yaptı, millete önce sanal inek besletti

sonra inek gibi sağdı.

doğruymuş la bu imam hatipliler dünyaya mal olacak.
Bu çocuğu bu kadar büyütmeyin, halk böyle olunca kim olsa aynısını yapar.
eşi: "ilk yatırım 16 yaşındaki bir çocuktan 4 bin lira ile geldi. Peşinden günlük 20-30 bin lira gelmeye başladı. Mehmet kazandığı paraları günü birlik yiyordu. Ancak insanlar hayvanlara yatırım yaptığını sanarken ortada çiftlik bile yoktu"
karizmasıyla genç kızları peşinden sürüklemiştir.
görsel

http://www.hurriyet.com.t...0773673&utm_term=post
(bkz: sığır bank) genel müdürüydü.
nasıl ceo olduğunu aklımın almadığı kişidir.
Temiz yüzlü, dombili üç kağıtçı.. insanın şikayetçi olası bile gelmiyor doğrusu..
toplum olarak ahlaksızlığa yönelişimizdeki bazı işaretleri görmemize sebep olmuş kişi. şimdi teker teker inceleyelim görelim.

öncelikle bahsi geçen çipkurusunun binlerce vatandaşı dolandırması, başrolü hak etmesine sebep oluyor ki bu zaten tartışılmaz. bunun gibi hayaller kuran niceleri var toplumda, sadece bunun kadar zeki değiller. toplumsal ahlaka bir ayna bu.

ikinci olarak toplumca kolay yoldan servete, emek harcamadan, kısa yoldan zengin olmaya ne kadar yüksek bir eğilimimiz olduğu deneyle net şekilde sabitlendi.- gerçi bu kaçıncı ponzi oldu amk, insanlar hem saf hem aç gözlü- eder iki. ayrıca parantez açarak toplumun reel olarak iktisat ve ekonomi cahili olduğunu da burda gördük, ekleyelim.

gelelim üçüncü ahlak kaybına. üst entrylerde, entrysi ve entry nick uyumuyla göze çarpan yazarcık. işin goy goyu gibi gelse de ahlaksızlığı, kandırmayı, nitelikli dolandırıcılığı övmeler güzellemeler trend şu dönemlerde. idolümsün tosun öyle mi. bak şurdan sktir git.

edit: çocuğun gerçek ismi de bu değil muhtemelen. arkasında birileri olduğu da muhakkak.
uruguay'daymış...

onu, orada tek kişi yakayabilir.

(bkz: fernando muslera)
bu çocuk beni dolandırdı desen hakim taşak geçer aq. En iyisi hiç uğraşmayın üstüne bir bardak su için.
Isıtıp ısıtıp önümüze koymayın dombiliyi yeter da. iyi soydu milleti tamam yani bokunu çıkarmaya gerek yok.
Bu herifi ata demirer'in canlandırdığı niyazi gül karakterine benzeten sadece ben miyim merak ediyorum. Niyazi gül de hayvanlarla ilgileniyordu bu eleman da. Konuşması bile andırıyor ahhaha.
görsel

"Bana bir sığır verin, size nasıl yumurtlayacağını göstereyim"
Bu ne cesaret yiğidim, seni tanımak isterim.
görsel
ne yaptıysa çocukluk aşkı sebahat için yapmıştır. karısını sebahat için boşadığına, uruguay'a sebahat ile kaçtığına ve kaldırdığı parayı sebahat ile yediğine dair söylentiler var.

http://www.youtube.com/watch?v=qWpy1H6jHWc
görsel

arkadaki inekler bile tedirgin olmuş amk.
Yüzünde hep iğrenç bir gülümseme olan dolandırıcı. Sağlam vurgun yaptı. Nasıl düşünebildi bunca şeyi ? Evet şeytani bakıyor ama yine de iq ' sunun yüksek olmadığı belli. Ayrıca devlet böyle bir projeye nasıl izin vermişti? Kendisi yapardı? Çocukluğumda patlak veren titan saadet zinciri olayını düşündüm de. Niye böyle göbekli gençler vatandaşa güven duygusu veriyor acaba?
ulan hiç olmazsa rıza zarrab da bir tip vardı, bunda oda yok. bildiğin malak.

görsel
ben bu adamın paravan olduğunu düşünüyorum. reza ana adamdı, bu herifin ana adam olmadığını düşünüyorum, esas malı kapalı kapılar arkasında başkaları götürmüştür, gibime geliyo.

reza´nın gizli servis bağlantıları vardı da o o kadarbüyük paralar içinde yüzüyodu.

bana öyle geliyo ki, "önyüz" olarak bu malağı bankanın önüne koydular. işleri bitince de "günah keçisi" ilan ettiler. yaptığı açıklamaları kağıttan okuyo, seyrettiğim bütün videolarda sanki "böyle konuş" diye tembih almış uslu bi çocuk gibi konuşuyo.

bu herifte 500 milyon lira dolandırıcılık yapacak bir tip yok. daha çok "emireri" tipi var. ama şimdi konuşamaz tabii.

mesela karısı niye onunla gitmemiş? adamın yasal karısı, malın yarısı onun. acaba o işin arkasında,karısının bildiği bizim bilmediğimiz ne var?

hiçbi delilim yok, kaynağım da götüm, ama size söyliyiim, bu adam "paravan" dır, bunun arkasında başka isimler vardır,sus payı vermişlerdir, hadi sen uruguay´a git demişlerdir.

bilal gibi bişey. bilal de esas adam diil, o da zurnanın son deliği, tahminimce bu herif de öyledir.
bi de işin içinde gerçekten 500 milyon lira para varsa, ve adam karısı olmadan uruguay´a gitmişse, ve karısı halen türkiye´de ikamet ediyosa, kadın boşanma davası açar,ve paranın yarısını çatırçatır alır.

bu sözlükteki herkes bunu böyle yapar. düşünsene senin kocan, o kadar para kaldıracak, seni almadan uruguay´a kaçacak, herif herkesten kaçsa , karısından kaçamaz.

yasal olarak paranın yarısı kadınındır - aralarında bi evlilik anlaşması yoksa- ki varsa adam işin başında zaten overlokçuymuş, öyle bi anlaşma varsa adam zaten işin başından beri paravanmış, demektir.

kadın boşanma davası açıyo mu? açmıyo. niye?..hop diye 250milyon liranın üstüne konmak mı, istemiyo? yoksa öyle bi para yok mu? var da, adamın üstünde görünüyo da aslında o malağın üstünde diil mi?

o işte bi anormallik var, çok önemli bi ayrıntıyı anlatmıyolar, bize.

senin kocan- seni bırakıp, ülkeyi terkederse, sen náparsın? ben hemen ertesi gün sabah saat 9´da en iyi boşanma avukatının bürosunda alırım soluğu.250 milyon lira para talep ederim ondan. vermek zorunda o parayi bana.üstelik, suç şahsidir, karısının istediği para, tamamen yasal bir para olur, çünkü adamda öyle ya da böyle 500 milyon var.

o kadın bu yasal hakkını niye kullanmıyo?