bugün

Şuan Habertürk Gazetesi'nde köşe yazarlığı yapan Of'lu abimiz.
2011 yılı içinde Basın ilan Kurumu Genel Müdürlüğü görevine getirilmiştir.
yeni federasyon baskani diyebiliriz kendisi icin. simdiden soyluyorum ki oldugu zaman sasirmasin insanlar. sonra spora siyaset falan karisti laflari cikmasin.

spor dunyasinin tepkisi varsa simdiden koysun. bu adam federasyon baskani oluyor. haberiniz olsun.
chp samsun büyükşehir başkan adayıdır , samsunspor taraftar grupları ortak hareket ederek yerel seçimde kendisini destekleyeceklerini açıklamışlardır .

edit : bu mehmet atalay , gsgm eski genel müdürü değil .
trabzon belediye başkanlığı için akpden aday gösterilmemiş gsgm eski genel müdürü...

yeni görevinin; anadolu ajansı veya basın yayın enformasyon genel müdürlüğü olması beklenmektedir.
istifasının asıl nedeni belediye başkanlığına aday olmak olduğu iddia edilen kukla zat. trabzon belediye başkanlığı için düşünüldüğü de aynı iddalarda geçmekte.
bugün itibariyle görevinden istifa eden gençlik ve spor genel müdürü. istifanın perde arkasında spordan sorumlu bakan murat başesgioğlu ile yaşanan anlaşmazlıklar olduğu iddia ediliyor.
2008 pekin olimpiyatları sonrası görevden alınması beklenen gençlik ve spor genel müdürü.
(bkz: 2008 pekin olimpiyatlari nda turkiye nin basarisi)
2008 pekin olimpiyatlarıyla beraber, üst üste 2 olimpiyata katılan ilk Gençlik ve Spor Genel Müdürü ünvanı kazanmıştır.
2002-2007 arasında ahmet necdet sezer'in veto etmesiyle gençlik ve spor genel müdürü makamını vekaleten idare eden, abdullah gül ile beraber genel müdür vasfı kazanan adam.

kendisi devletin değil, akp'nin memurudur.

ayrıca, bu entryme sırf akp karşıtı diye eksi oy verecek olan cücük beyinliler bu adamın icraatlarını hele bir yazsınlar da karşılıklı bir beyin fırtınası yaratalım.

not: akp'ye oy verenlere değil lafım, entry'ye hak verip sırf akp karşıtı diye eksi oy verene.

edit: ahmet çakar gibi sesleniyorum; "ey cücük beyinli adamsan -bak adam değilsin demiyorum- beyin güreşine çıkarsın"
güncel Önemli Başlıklar