1. 1.
  25 Eylül 1961 tarihinde Samsun'da dünyaya geldi. Lise'nin sonuna kadar eğitimini Samsun'da sürdürdü. Oyunculuğa, öğrencilik yıllarında tiyatro ile başladı.Üniversite eğitimini sürdürdüğü iktisadi idari Bilimler Fakültesi işletme Bölümü'nü oyunculuk sevdası nedeniyle bıraktı ve profösyönel olarak oyunculuk hayatına atılmış oldu.
  1996'da kendisi gibi oyuncu olan Arzum Onan'la evlendi. Özel televizyon kanalları için seri dramalar hazırladı, yapımcı ve oyuncu olarak çalıştı. 2003 yılında Atv de yayınlanmaya başlanan Bir istanbul Masalı adlı dizide Selim Arhan rolü ile karşımıza çıktı.Bir istanbul Masalı yer aldığı en büyük yapımlardan biri oldu.
  2 ... ümit
 2. 2.
  (bkz: jön)
  2 ... haznedaroğlu
 3. 3.
  televizyon ekranlarında görülebilecek en temiz yüzlü, en efendi ve en düzgün insanlardan biridir, kendi gibi düzgün biri olan arzum onan ile de evlenerek bu durumu perçinlemiştir. özel hayatında neler yaptığı bizi ilgilendirmez, ama topluma gösterdiği yüzü gayet örnek alınasıdır.
  3 ... devedikeni
 4. 4.
  sakallı haline bayıldığım çok başarılı oyuncu,arzum onan la evliliği için tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş diyebiliriz.bir kötü yanı var oda ileri derecede alkol bağımlısı olması
  3 ... morfin
 5. 5.
  karizmatik oyuncu. iş ve özel hayatıyla her zaman takdir etmişimdir kendisini. arzum onan la birbirlerine çok yakışıyorlar ayrıca.
  1 ... witch
 6. 6.
  dünyanın al pacinosu varsa türkiyenın mehmet aslantuğu var dedirtecek kadar kaliteli aktör,karizmatik,efendi,ayakları yere basan sanatçımız
  4 -1 ... dr rocco amca
 7. 7.
  sıcak saatler de oynamışlığı vardır.sedat yalçın diye bir gazeteciyi oynuyordu.
  4 ... uieat
 8. 7.
  derin biri gibi davranan başarılı oyuncu.
  2 ... yasakani
 9. 8.
  başarılı olmasının verdiği çalımı,havayı,cakayı sonuna kadar kullanan -artist- oyuncularımızdandır.21.yüzyılın kartal tibetidir.yürüyüş şekline dikkatli bakıldığında kartal tibet tarzının birebir yansıdığı görülebilir.özgünlüğünü ve tutarlı davranışlarını bozmayan aktördür.başarılar dilediğimizdir.
  2 ... fayaka
 10. 9.
  sohbetine doyulmayan insan, çok alçakgönüllüdür, kendi kamerasıyla çektiği fotoğrafı bir hayranına e-postayla gönderecek kadar.
  5 ... yineyolcu