bugün

zamanında shp'yi desteklemiş sonra liboşlaşmış iktisat profesörü. bu adamlar nasıl fetöcü oluyorlar garipsememek mümkün değil.
Bu adamı neden çıktı anlam veremiyorum. Fetö'cü darbe girişiminden 1 gün önce yerel televizyonda , Nazlı ablası ve Ahmet Abisiyle , darbe olacağını biliyorlar ona göre konuşuyorlardı. Keser döndü sap döndü , o keser bir yerlerine entegre oldu çok şükür 10 numarada oldu ama , ne hikmetse bu tosunu bıraktılar ...
Ağırlaştırılmış müebbet cezası almamış mıydı lan bu adam.

Ağırlaştırılmışı siktiret müebbet ceza bu kadar çabuk mu bitiyor.
https://m.mynet.com/son-d...iye-karari-guncel-4229518

Tahliye edilmiş.

Tekrar liberalleşiyor muyuz genşler?
Tahliye edilmiş fetöden müebbet yiyen kişi. Fetöyle mücadele son hız devam ediyor. Evet.
Tahliyesine karar verilmiştir. Fetö ile mücadele çok güzel sende gelsene.
Yıllar önce türk milleti ve türk ordusuna operasyonu yazıları ile desteklerken ona e posta göndermiştim ve ona amerikanın uşağı olduğu minvalinde yazı döşemiştim. Cevap olarak e-postamın savcılığa iletildiğini söyleyerek beni tehdit etmişti. Tabi o zaman yargı fetönün elindeydi. Şimdi millete ihanetin bedelini ödüyor. Amerikanın köpekleri artık bu ülkede başlayamaz.
ağırlaştırılmış müebbet cezası almış.
Nazlı Illıcak, Ahmet ve Mehmet Altan ağırlaştırılmış müebbet yemişler. Ağırlaştırılmış müebbet çok ağır bir ceza, bunu hak etmek için çok abartılı şeyler yapmak lazımdır ki bu yönden haklı bir karar olduğunu düsünmüyorum. Katiller tecavüzcüler almıyor böyle ceza. Oh olsun da diyecek değiliz, allah kurtarsın.

Ayarını bozduğun kantar, gün gelir seni tartar.
Eşeğini niğde'ye yöneltmiş işine geleni savunan isim.

Bilgisiyle kafa karıştıran toplum zararlılarından.
Kendi elleriyle yarattıkları canavardan şikayet ediyorlar, etmeyecekler.. beter olun allahsızlar.
FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanmıştır.

http://www.ntv.com.tr/tur...%2cwKkWhCm-60OULZZsqW6UKg
ikinci cumhuriyet ikinci cumhuriyet dedi ikinci cumhuriyet aldı içeri.
Ne cahil insanlar kendini eğitimli diye satabiliyor değil mi bu memlekette.
ikinci cumhuriyet lafı ile kast edilenin başımıza iş açacak hayırlı bir iş olmayacağını sike sürülecek kadar akıl sahibi olan herkes bilip de bu profesörlerin bilmemesi ne garip.
Bindiği dalı kesen nasreddin hocadan beri bu millet hep böyle hovarda.
fetö işbirlikçisi ve tam şerefsiz bir hain olmakla birlikte, evinde bulunan bir doları ve de fetö'nün vaaz kasetlerini şüpheyle karşıladığım şahıstır.

yahu altan takımı ateisttir. bunların ne işi olur fetö'nün vaazıyla?

fakat sorun etmiyorum. malum, bunlar fetöcü polisler vatansever insanlarımızın evlerine sahte delil koyarken hiç sorun etmiyorlardı.
evinde yapılan aramada f serili 1 dolar çıkmıştır.
http://www.gazete360.com/...an/ne-oldu-ne-olacak/3029

ne oldu ki ne olacagini soralim, boyle olaylar kime fayda saglar ben ona bakarim.
görsel
En çok beğendiğim, saygı duyduğum başarılı iktisat bilimci.
En büyük hayallerimden biri de; sayın Mehmet Altan hocayla karşılıklı söyleşi yapabilmek.
umarım bir gün bu isteğim gerçekleşir.

Eser Karakaş ve Şahin Alpay gibi hocalar da çok başarılı ve de değerli kişiliklerdir.
Sayılarının artması dileğiyle..
vatan haini ve alçak bir liboştur...
türkiye'de isim yapmaya çalışan vasat troll.
ya bu adam 2. sınıfta bize ne dediyse aynısı bir bir çıktı çok ileri görüşlü bir insan. haa derste öğrenciyi gömer 'okumuyorsunuz,donanımsızsınız' diye ki haklıdır ama öğrenciye her tür yardımı yapar. kısmetse yüksek lisans için kendisinde veya asistanı murat hocadan referans mektubu alacağım.
siyasi görüşleri, yetmez ama evet demiş olması vs. beni hiç ilgilendirmeyen, bir hoca olarak, bir öğrencinin karşılaşabileceği en iyi hocalardan biri. son derece anaç bir insan. yardım istediğinizde hiç çekinmeden yardım eden bir insan.

iyi ki onu tanımışım ve iyi ki onun gibi entellektüel bir hocaya sahibim.
cia bordrosundaki önde gelen, teorisyen kontrgerllacılardandır. akp (israil) - cemaat (obama) savaşında kendisinden beklenen saftadır.

her hal ve şartta vatan haini bir satılmıştır.
hakkında yayınlanan son ses kaydı ile ilgili başbakana gerektiği cevabı vermiştir.

ancak zamanında destek olmak hatanın en büyüğüdür. şimdi konuşsanız nafile...
Amerikan uşağı, Atatürk düşmanı, Türk düşmanı, Avrupa hayranı, yandaşın da yandaşı, cacık malzemesi tabirinin hafif kaldığı şahıs.
güncel Önemli Başlıklar