1. 1.
  1964 yılında doğan Mehmet Ali Yalçındağ, 1989 yılında American College in London'dan üstün başarıyla mezun olmuştur.

  Profesyonel hayatına 1990 yılında Doğan Dış Ticaret'te başlamıştır. Yalçındağ, 1992 yılında Milliyet Gazetesi Genel Müdür Yardımcılığı'na atanmıştır. 1996 yılında Doğan Grubu'ndaki medya şirketleri Doğan Yayın Holding çatısı altında birleştirilirken, Yalçındağ, öncelikle bu kuruluşun icra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini, 1999 yılından itibaren de Başkanlığı görevini üstlenmiştir.

  son olarak da bugün itibariyle yandex türkiye ofisi'nin başına getirilmiştir.

  https://bitly.com/Mi6fLW
  ... uluzeynep
 2. 2.
  mehmet ali yalçındağ
  ... recomax
 3. 3.
  yandex türkiye yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır.
  ... recomax
 4. 4.
  berat Albayrak ile mailleri redhack tarafından yayınlanmış, bu maillerden de en belirgin anafikrin kendini herşeyden önce akp li olarak gördüğü ortaya çıkmış olan iş adam(s)ı.

  (#16144327) a bakın, muazzam bir kariyer seyri. sonuç? karakter yoksunu, ispiyoncu ve yandaş bir profil. akp destekçisi olmasına çok fazla değinmeyeceğim, hadi siyasi parti destekçiliği yapmak makul görülsün. ama ya etik, onu göz ardı etmek??

  zaten diğer tarafta mailleştiği kişi de ilk iş deneyiminde holding ceo su olarak başlayan, bugün enerji bakanı olan bir şahıs. ve ne yazık ki, bu kariyeri hak edecek niteliklerden çok kimin damadı oldukları ön planda olan kişiler.

  yazıyorum çünkü başarılı kariyer, çok para kazanmak, mevki sahibi olmak gibi konuların ülkemizde neye bağlı olduğunu kabak gibi gösteren bir örnektir. özellikle bugünkü 40-50 li yaşlardaki X kuşağının ne denli rezil fertleri olduğunu gösteren acı bir örnektir. ve sonra milyonları süslü hayatlarla gaza getirip, tüm kaynağı böyle karaktersiz, kendi başına bir halt olamayacakken bir günde şirket ceo su olan ama alttan alta milletin ayağını kaydıran ve bağımsız iş yapmaya çalışanlara özel çalışan ispiyoncu tiplere aktaran bir sistemin ferdi olmanın utancını doyasıya yaşayabileceğiniz bir örnek. daha acısı ne mi, buradan mehmet ali yalçındağ kadar olmasa da bir torba kömür, bir maaş avanta, bir kelepir arsa, bir kol saati, bir ayakkabı kutusu dolusu para götürmekten başka amacı olmayan binlerce çıkarcı aşağılık insanın hiçbir manevi değer tanımadan ülke düzenini dağıtmayı göze almasını ancak seyretmek acısı. ama bitmeyecek, bitmez, bitmemeli. kalmaz burada.
  2 ... kelkeshoze