bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ilk olarak çemberimde gül oya dizisi ile tanıdığımız mehmet karakteri, ardından kırık kanatlar da izlediğimiz nevzat karakteri olarak yüreğimizde yer etmiş oyuncu. hangi rolde olursa olsun hakkını vermiş, kendini izletmiştir. helal olsundur. yaptığı işlerden de ne kadar karakterli bir oyuncu olduğu anlaşılıyor. * *
    4 ... steril mikrop
  2. 2.
    şu ana kadar çok başarılı işler yapmış olan genç bir oyuncudur kendisi. umarım bu böyle devam eder.
    2 ... dalga ve golge
  3. 3.
    çağan ırmak'ın yeni projelerinde görmek istediğimiz yüz.
    5 ... yasakani
  4. 4.
    çemberimde gül oya dizisiyle hayatımıza giriveren, gayet başarılı, adam gibi oyuncudur..sanki gerçekte de öyle birisidir kendisi: samimi, şefkat dolu, sırf erkek değil önce insan olabilen, pamuklara sarmalanıp sarılası...digeri için (bkz: togan gokbakar)
    4 -1 ... susamsokagi
  5. 5.
    bir zamanlar odtü oyuncusu olan kişilik.
    1 -1 ... pelvis
  6. 6.
    dizilerdeki heybetinden dolayı görenleri hayrete düşürecek kadar kısa boyludur.
    3 ... tanrilar cildirmis olmali
  7. 7.
    Çemberimde Gül Oya adlı diziyle akıllarda yer edinmeye başlayan oldukça yetenekli bir oyuncudur. Kendisinin gerçek yaşamında da Çemberimde Gül Oya dizisinde canlandırdığı karakterle uyuştuğu söylenmektedir. Hayatımda ilk kez bir oyuncuyu bu kadar sevmekle beraber tanışmayı istediğim yegane kişidir kendisi.
    4 ... sekersiz cay
  8. 8.
    çemberimde gül oya dizisiyle tanınan,keskin kendin emin bakışlarıyla değerli başarılı bir oyuncu.
    fikret kuşkan,nejat işler gibi oyuncularla görmek istediğim kişi.*
    1 ... aglasevgiliyurdumagla
  9. 9.
    kendisiyle bol bol film festivallerinde*, beyoğlundaki çeşitli mekanlarda* ya da cihangir de karşılaştığım lakin tanışamadığım* inanılmaz güzel giyinen insanı büyüleyen bir insan evladı. ayrıca sanıyorum hacettepe mezunu bir tiyatrocudur kendisi.
    (bkz: peri tozu)
    yıllar sonra gelen edit: bir arkadaşım sayesinde tanıştım, azıcık konuştum, büyüsü bozuldu adamın yahu. bi daha tanışmıcam "ünlü"lerle. gerçi sonra sahnede izlediğimde beni tekrar büyüleyecek kadar iyi bir oyuncu tiyatro sahnesinde de.
    1 ... danaid
  10. 10.
    yakında başlayacak olan vurgun adlı dizide türkan şoray ve hakan balamir ile birlikte oynayacak olan oyuncu.

ha bir de şöyle bir pozu var objektife takılan;

http://sle7in.deviantart.com/art/chillin-98939060
    ... sle7in