bugün

görsel
görsel
çalıştığım iş dolayısıyla 5-6 sene neredeyse her allahın günü görmüş ve konuşmuş olduğum ünlü. 91 doğumluyum hep tv'den göre göre bir sempatim vardı. haftanın 5-6 günü iç içe olduktan sonra hareketlerini,konuşma tarzını,üslubunu vs gördükten sonra iğrenmiştim kendisinden. hatta bir dönem yoğun bakımdayken üzülen insanları gördüğümde '' neden üzülüyorsunuz dünya iğrenç bir insandan kurtulmuş olur'' bile dedirtti.
Bu hala yaşıyor mu yav, ölmemiş miydi?

(bkz: Allah Allah)
çok şükür ailemde ve sülalemde böyle bir kimse yok.
(bkz: cinsel sapık)
Adını duyunca aklıma parmaktan sonraa nidaları geliyor.
Dünyada emsalleri hatta Türkiye’de Haluk bilginerler Selçuk yöntemler Çetin tekindorlar kariyerleri sanatlarıyla konuşulurken ne acı ki çocuğu yaşındaki sevgilileri ile konuşuluyor. Gerçekten çok acı.
Ama adam çok zevkli lan, Birtane çirkin kızla sevgili olmamış, para sen nerelere kadirsin.
Kabak tadı verdi.
Adam ağzının tadını biliyor. Helal olsun. Eğer gencecik bir kızda bununla sevgili olacak mide yoksa. Bu adamın onunla bişeyler yaşamasında sıkıntı yok.

Kendisini yürekten tebrik ediyorum. Kalbi durana kadar midesiz kızları ezsin..
Bir donemin televizyon yildiziydi.

Simdiki halini gorunce aciyorum...
Kızlarının yerinde olsam ben de kafayı yerdim. Allah'tan fakir ama temiz bir babam var.
Kart zampara.
Kahpe bizans'taki illetyus karakteri tüm türk sinemasının en başarılı performanslarından birisir. Bu adam bugün şener şen düzeyinde bir aktör değilse bu tamamen tercihini şovmenlikten yana yapmasındandır.
Ben de 1- öldü 2- çıtır sevgili yaptı sandım. Bu herifin sebekeliklerinin prim yaptığı memleketten kimse bir şey beklemesin.
Yaş aldıkça daha sevimsiz oluyor. Eskiden sadece kızı yaşındaki kadınlarla birlikte olurken, şimdi torunu olacak kızlarla birlikte oluyor. Belli ki sağlıklı düşünemiyor, yoksa parası için yanında gezen kadınlara tamah etmezdi.
Artık dünyaya değil ailesine bile fazlalık kişi.
kendisinden 4o yaş küçük nişanlısına 180 bin liralık yüsük ve 31 bin tl lik ssaat almış.

https://www.posta.com.tr/...yati-ortaya-cikti-2702878
Öztürk serengilden sonra Türkiyenin en komik ikinci adamı.
görsel
yakında 6. kez evlenecek. hemde 26 lık kızla.

amk ben daha 1 kez bile evlenemedim lan.

görsel
güncel Önemli Başlıklar