bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    http://www.milliyet.com.t...6/06/10/magazin/amag.html de ayrıntıları olan rezalet. **
    1 -1 ... scarface
  2. 2.
    Bukadarı da pes dedirten olaydır. inşallah kannalla beraber mehmet ali erbili toptan kapatırlar.
    ... eurasia
  3. 3.
    gereksiz tv programlarının başında gelen,
    bukadar gereksizin icinde en azından bir tanesinden
    oh be kurtulduk dedirten hadise
    3 ... underwater
  4. 4.
    bi insanın ekrana çıkmaması için bundan daha büyük ne kabahat yapması gerek. taciz onda sözlü tahrik onda teşhircilik onda, yapmayın etmeyin.
    1 ... cnnturk
  5. 5.
    bizim, ilkokul ikide, üçte yaptığımız şakanın milyonlarca kişi önünde yapılmasıdır. bunun gibi denyoları tv'lerde rating rekortmeni yapmaya devam edersek daha çoook y.rrak sokarlar ağzımıza çook.
    4 -1 ... arjen robben
  6. 6.
    bu yarışmada birşeyler var hakikaten diye düşündüren olay.. benzer bir yarışmada güner ümit de kızılbaş skandalıyla ekranlardan silinmişti zamanında..nedense mehmet ali erbilin ayık olmadığını düşünüyorum yarışmayı sunarken, bu kadar yoğun bir tempo için birşeyler kullanıyorlar belki de..
    (bkz: komplo teorileri)
    1 ... plug in baby
  7. 7.
    http://www.medyatava.net/video/mali.wmv
    2 ... randy
  8. 8.
    bu seviyesiz herifin, bir insanı, olay anında televizyon başındaki ve stüdyodaki binlerce insana ve sonradan haber alan milyonlarca kişiye rezil etmeye ne hakkı vardır!..

yaşanan bu düzeysiz şaka(!) halka karşı yapılan saygısızlıktan çok, bir bireye yapılan aşağılamadır.

şiddetin her türlüsüne karşı bir birey olan ben; bu insana istanbul'da meydan dayağı atılmasını içtenlikle istiyorum.

merakımdan soruyorum, aynı olay kendi karısının ya da kızının başına gelseydi ne tepki verirdi acaba? yine karga gibi ses çıkartarak, pişkin pişkin güler miydi?

ne yazık ki halkımız yaşanan bu tür rezalete karşı tepki vermek yerine, izleyip gülmeyi tercih edecektir. hatta pazartesi günü öğrencilerimiz okullarında bu olayın krıtiğini yapacaktır. "lan gördün mü elemanın malafatı ahaha" gibi.

yaşanan bu olayın yargıya intikal etmesi dileğiyle sözümü burada noktalıyorum.

not: mehmet ali erbil ve onun bu rezil programını zevkle izleyen güruha geçmişe dayanan bir gıcıklığım vardır.
    10 -2 ... requiem
  9. 9.
    eminim ki; mehmet ali erbil bile akşam eve gittiği zaman o programla ve izliyenle dalga geçiyordur.
    O yüzden; mehmet ali erbil'e kızsan ne olur kızmasan ne olur? Bilerek o görüntüyü yapcak kadar aşağılık bir adam olamaz. Tabiki de yanlışlıkla olmuş bir iş kazasıdır.
    Ama türk affeder mi? tabiki affetmez.

(bkz: madem türk sün göster ürksün)
    3 -1 ... maksat muhabbet
  10. 10.
    ...bu nedenle adı geçen programı süresiz olarak yayından kaldırmış bulunuyoruz.
    atv genel müdürlüğü
    4 ... requiem