bugün

köken olarak elazığ palu'ludur. ermeni dönmesi bir aileden gelmektedir.
Normaldir.

Insan olmak önemlidir.
Hayata gözlerini yummuş insanları saygı ile analim sonuçta adam tecavüzcü değil, bebek katili değil.
onemli olan kimligini tasidigi ulkesini sevmesi.
doğru bir gerçektir. ölümü liboşları, dönekleri üzmüştür. şimdi başımıza insan hakları, ölünün arkasından konuşulmazcı kesildiler.
öleni rahmetle anın ki sizi de rahmetle ansınlar. sorgu icin allah kafidir.
bir ulusalcı için iyi insan olmanın tek yolu türk olarak doşmaktan geçer.
bu dar kafa
bu sığ görüş ile ancak bu kadar.
Kürt sorunu da, Ermeni sorunu da bu ebleh akıl tutulmasının erken ve babasız doğumudur.
Söz gelimi "türk" olduğunu iddia eder bu söylemin sahipleri. Fakat yanlışsam düzeltin, " ölünün arkasından kötü konuşulmaz" demiyor muydu bu zihniyet sahipleri.
Tanım, türk dönmesi kişi tespitidir.
yazdırıp yazdırıp sildirmiş tespittir.

öyle şeyler yazdım, öyle şeyler sildim ki... hani böyle bir an'da böyle bir tespit'i yapan her kimse beni dava etse idamla yargılanırım yani o derece.

ulan biraz insan olun diyeceğim de, neyse ya...

şunu bilin sadece; bu ülkede orospu evlatlarını temizlemedikçe, orospu evlatlarının kafalarına vurmadıkça, orospu evlatlarını bok gibi ezmedikçe bizden bir şey olmayacak.
adam ölmüş, aramızdan ayrılmış, dünya görüşü ve inançları kendisi ile Allah arasındadır, bizi bağlayan bu ülke için yaptıklarıdır. yaşarken yaptığı iyi ya da kötü her şey ahirette karşısına çıkacaktır. Allah rahmet eylesin der geçerim.
rahmetlinin vefat ettiği gün hakkında sıçılan tespit.
Vahşi sırtlanlar bile göze daha insancıl geliyor bu başlığı ve altındaki nefret dolu entryleri görünce.
Gidin top sözlükleri sikin, saygı ve insanlık yoksunu ırkçılar!
çok da önemli olmayan bir olay. böyle bir şeyi ancak akıl tutulması yaşayan ırkçılar dert eder zaten.
sabiha gökçen ile akrabadır.
daha ne lan, öpün başınıza koyun...

(bkz: sağa sola ermeni dönmesi diye saldıran kemalist)
bu saatten sonra hiç bir önem arzetmediği gerçeğidir.
aşağıda onları sormuyorlar. ey adem oğlu diye çağırıyorlar orda herkesi.
(bkz: mehmet ali birand ın gazeteci olması)
yahu allah böyle yaratmış sevgili tatlı su müslümanları size ne lan? hadi lan azıcık solcu olanınızda mı yok? enternasyonalizm felan ?
Kökenini kendi seçme hakkı olmadığı bir durumdan dolayı aşağılanmasını doğru bulmadığım olay. Yahu adamın görüşlerini eleştir niye köküne takılıyosun ki? Allah rahmet eylesin rahmetliye, şok oldum ölümüne.
Hiç bir şeyi değiştirmeyen "gerçek" ( eğer doğruysa )
Ayrıca Mimar Sinan da Ermeni idi, camilerden ve köprülerden yararlanırken etnik kavram anlayışınızı düşününüz. insan olmaktır esas, soy, sop vs hikaye.
ne fark eder ya siz kişileri hala din dil ırk reng ayırt ederkmi yargılıyorsunuz sonra bana eşitlikten bahsediyorlar ben kişileri insanlıgına göre yargılarım kişileri yarğılayan şahısler kusura bakmayın siz insan değlsiniz yada bakın zaten sizi insan olarak görmüyorum yırtın g*tünüzü kusura bakın....
Elazığ ermenisi birandıyan ailesine mensupdur.
görsel
Tipi ve koyu ten rengi de bunu doğruluyor.

görsel
görsel
güncel Önemli Başlıklar