bugün

acıbadem hastanelerinin sahibi, eski fenerbahçe yöneticisi, geleceğin başkan adayı.
bir çok ilimizde şubesi bulunan acıbadem hastanelerinin sahibidir.acıbadem üniversitesi adında bir üniversite açması bekleniyor.
sponsorluğunu üstlendiği fenerbahçe acıbadem i , bir dünya markası olma yolunda adım adım ilerleten eski fenerbahçe yöneticisi. ali şen döneminin yönetiminde de görev almıştı.
hastaneler zinciri kuran başarılı işadamı.
aziz yıldırım'ın fenerbahçe başkanlığını devretmek istediği kişidir. o bunu istememektedir, bu ayrı bir mevzu.
geçen yıl oğlu kazada ölmüştür .
fenerbahçe bayan voleybol takımının sponsorluğunu geçen sezonun başında üstlenerek, tarihinde ilk kez türkiye şampiyonu olmasına yardımcı olan, bu yıl da avrupa şampiyonluğu için ciddi olarak ümitlenmemizi sağlayan adamdır.
fenerbahce bayan voleybol takimini orta siralardan alip avrupa sampiyonlar ligi finaline tasiyan fenerbahce yoneticisi.yoneticilik nasil olur diye ders veren insan.
fenerbahçe acıbadem in büyük başarısının mimarlarından. bizlere voleybol un messisi ekaterina gamova yı , osmokrovic i, naz aydemir i ve diğer sarı meleklerimizi şanlı fenerbahçe forması altında izleme onuru yaşatan büyük fenerbahçeli. birçoklarına göre de geleceğin fenerbahçe başkanı.
bağlaç eksikliğinden dolayı kendi içinde anlatım bozukluğu geçen söz dizisi. Anlatım bozukluğundan arındırılmış hali : ''Mehmet ile Ali aydinlar''.
alkışı en çok hakedenlerdendir. yıllarca yönetiminde bulunduğu fenerbahçe'yi avrupada zirveye taşıyanların başında gelmektedir. teşekkür ederiz...
büyük insan seneye bu kadrodan en azından gamova osmokrovic edayı ve çiğdemi tutup yanlarınada katarzyna skowronska sheilla castro gibi bir iki oyuncu getirtebilirse seneyede fenerbahçe acıbademi şampiyonlar ligi şampiyonu yapacaktır.
adam gibi adam, yöneticiliği de çok iyi biliyor.
Aziz yıldırımdan fazla birşey kapmaz inşallah, özellikle yıldırım'ın o ego yönünü almamalı.
aziz yıldırım'ın geleceğin fenerbahçe başkanı olarak işaret ettiği iki isimden biridir...
yaşamını kaybeden kerem aydınlar kardeşimizin babasıydı.
bir de zeynep isimli kız babasıdır.

yuh eklentisi: bunun nesini kötüledin be insaf!
tüm fenerbahçeliler ve objektif spor severler tarafından; '' helal olsun '' denilen zatı muhterem.
dün eskişehir yolu üzerindeki ismail'in yeri'nde karşılaştığım kişi. hastanelerinde kanser tedavisi için trilyonlar harcanırken kendisi fosur fosur sigara içmektedir. *
yarınki skowronska transferinin yanındaki sürprizin franceska piccinini olsun dediğimizdir.
fenerbahçe acıbadem diye übersonic takım oluşturana adam.
saygılar efendim.
aynen devam.
sürpiriz haftasonuna erteleyerek matematik dersinden kalmama neden olan şahsiyet.
yeni transferleri artık yapması gereken.
babası hami aydınlar vefat etmiştir. başı sağolsun.
(bkz: arapgir)

(bkz: malatya)
fenerbahçe acıbadem'in dünya şampiyonluğunda en önemli paylardan birine sahip olan büyük fenerbahçeli. kendisine taraftarlar olarak teşekkür ediyoruz...
daha önce 1994-1996 arasında şimdiki kadınlar voleybol ligi'nde düşmemeye oynayan * ve 2003'ten itibaren üste yakın ortalarda oynayabilen fenerbahçe'ye sponsor olarak ondan tabir-i caizse yenilmez armada yaratan, eskiden yöneticisi olduğu kulübe başkan olmasını istediğim işadamı.