1. 1.
  artık milletvekilliği zırhıda kalktı.yarından itibaren adliyenin yolunu tutmasıyla başlayacak süreç.kendisine mahkeme salonlarında başarılar diliyor ve bir başka haberimiz için haber merkezimize dönüyoruz.
  2 -3 ... secretcode
 2. 2.
  cavit çağlar'ın hortumladığı bankalar davalarında olduğu gibi, muhtemelen takipsizlik kararı verilecek olaydır. kedidir kedi.
  2 ... uieat
 3. 3.
  mevzu bahis davada aklanmış olması münasebetiyle gerçekleşmeyecek durumdur. zaman aşımı falan değil, adam bildiğin aklandı. *
  ... pygmalion
 4. 4.
  http://www.zaman.com.tr/w...r/haber.do?haberno=297459

  davanın süreci halen devam etmektedir.
  -1 ... secretcode
 5. 5.
  olamayacak, gerçekleşmeyecek durumdur. mahkemeye tanık olarak çağrılan biri neden yargılanıyor olsun? *

  --spoiler--
  Bu kapsamda eski Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, eski Başbakan Tansu Çiller, eski Genelkurmay Başkanı Org. Doğan Güreş, eski Emniyet Genel Müdürü Mehmet Ağar, eski Diyarbakır il Jandarma Komutanı Eşref Hatipoğlu, Şanlıurfa il Jandarma Komutanı Seral Saral, emekli Korgeneral Hasan Kundakçı ve Sedat Bucak'ın amcaoğlu Fatih Bucak mahkemede ifade verecek.
  --spoiler--

  --spoiler--
  Ağar, Susurluk kazası sırasında içişleri Bakanlığı görevinde bulunuyordu. Yasama dokunulmazlığı kaldırılan Ağar hakkında, gıyabi tutuklama kararı ile aranan Abdullah Çatlı'nın yerini bildiği halde yetkili mercilere haber vermeyerek saklamak ve "cürüm işlemek amacıyla teşekkül oluşturmak" suçlandı. Hakkında görevsizlik kararı verildi
  --spoiler--

  kaynak: bir önceki entryde var olan link.
  ... pygmalion
 6. 6.
  olması lazım gelen bişeyin olmaması . dönemin bütün karanlık işlerinde olupta yargılanmayan belkide tek adam ne hikmetse artık dokunulmazlığıda yok biraz bu konuya dokunulması gerek diyor ve sözü yargıtaya veriyoruz. ama hala yazılı bi belge yok dp den istifasına dair 23 temmuz 2007 01 32 itibariyle.
  ... blank
 7. 7.
  (bkz: derin devlet)
  ... erturk