1. 1.
  yahya gunsur anadolu teknik lisesi'nin kuzeyindedir. genelde dayak yiyen ogrencileri vardir. *
  -2 ... iktidarsiz tecavuzcu
 2. 2.
  ilk olarak mersin kültür merkezi arkasında eski çankaya ilkokulu'nda egitim ve ögretime başlamış ve o yıllarda henüz net bir ismi olmadıgından ve mersin deki 4.yapaılan anadolu lilsesi oldugundan 4. Anadolu Lisesi olarak konuşulmuştur hala da öyle dile getirince daha iyi bilinmektedir.Sonra yeni binasına taşınmış ismi de Mehmet Adnan Özçelik Anadolu Lisesi olarak degişmiştir.

  şimdilerde ikinci cevreyolu üzerinde mezitli tarafına dogru ilerlerken carrefour kavşagına gelindiginde önünüze cıkan bir tabela ile yukarı dogru yönlendirilirsiniz tabelda okulun tüm ismi sıgmadıgı için adnan özcelik anadolu lisesi yazmaktadır hatta anadolu lisesi de kısaltılmıştır.kocavilayet adı verilen bir köyde bulunmaktadır.1996 yılında ilk ögrencilerini kabul etmiştir şu anda 12 yıllık çıtır bir okuldur.

  herhangi bir okul maçında tezahurat yapmak da güclük çekilmiştir bir süreligine sonra bir cengaver arkadaşımız bir tezahurat bulmuştur ve herkes rahatlamıştır.

  ögretmenleri biraz garip olmakla beraber anıları anlatıldıgında aslında sevildikleri ortaya çıkar.
  ... like a bird
 3. 3.
  mersinde bulunan başarı olarak 2. sırada yer alan anadolu lisesidir. yeri eskıden kotu olmasına ragmen sımdılerde mersının en luks resıdence ları arasındadır. büyük ama eğimli bir futbol sahası eğimli 3 tane basketbol sahası ve yamuk bı voleybol sahası mevcuttur. iyi bir konferans salonu temız pahalı yemekhanesı bu yıl yenılenen tuvaletlerı mevcuttur. hocaları orta derecelıdır. dil öğrencılerı her yıl yuzde yuz basarı saglamaktadır. ben de oradan mezun bır dıl ogrencısı olarak dıl egıtımının kalıtelı oldugunu soyleyebılırım yıldız teknık unıversıtesıne gelınce lısedekı ıngılızcecılerın daha ıyı olduklarını gordum. tm egıtımı de ıyıdır hemen hemen her yıl ankara hukuk cıkartır. mf dıger bolumlere gore daha zayıftır mf den tm ye gecısler oldukca fazladır. geziye dın kulturu hocası goturur. yalcın aykanat on numara bı cografyacıdır esprılıdır herseyı bılır işini hakkıyla yapar. zeynep tercan ve refıka kopru ıse okulun en ıyı dıl hocalarıdır emeklerı cok fazladır. temız duzenlı dısıplınlı bır okul tm ve dıl sececeklere tavsıye ederım.
  1 ... fotosentez
 4. 4.
  özlediğim okulumdur. şaka maka 8 sene olmuştur mezun olalı.
  ... tatavayapmabasgec