1. 1.
  Toplumun bir türlü kucaklayamadığı, kimilerine göre "imalat hatası" bir galatasaraylı ve aynı zamanda mülkiyeli. şimdilerde milli gazetenin ücretsiz köşe yazarı.
  5 -1 ... shadowofthebeast
 2. 2.
  kılık kıyafet yarenliğinde, dar anlamda moda bahsinde "islami camianın paris'e gidip moda dersi alması gerekiyor." gibi hayli fantastik bir laf edip, peşisıra da alkış bekleyen bir fânî.

  [dileyen kendisine alkış gönderebilir; ben cümlemizin ıslahı için dua edeceğim.]
  3 ... nuh tufan
 3. 3.
  Mülkiyeli ancak o birbirine bağlı mülkiyelilerden uzak duran bi amca. kibar biri gibi görünüyor. Kalpaklı islamcı. düşüncelerine katılmasak da saygı duyuyoruz kendisine.
  ... rommel
 4. 4.
  asla düşüncelerine katılmayacağım, geri kafalı bir adam.
  kendisi bugün bir tv programında Atatürk ve Atatürk'ün getirdiği düzen hakkında saygısızca yorum yapmıştır. bu adam kendisini ne sanıyor anlamış değilim. programda; sonuna kadar islamcı olduğunu, * * kadın erkek eşitliği diye bişey olmaması gerektiğini, * * kadınlara haklar verilmesinin saçma olduğunu, * Türkiye'de her yerin haremlik selamlık olması gerektiğini, * bunun ona gayet doğal geldiğini * söylemiş olan, çağdaş insanlıkla pek alakası olmadığını düşündüğüm insanımsı.kadın erkek eşitliğinin olmaması gerektiğini düşünen birine insanımsı bile denmez aslında.istanbulda yaşasaydım kanalın çıkışına gidip yüzüne tükürmek isterdim.istemekle kalmaz gerçekleştirmeye çalışırdım.* *
  5 -3 ... posttenebraslux
 5. 5.
  tartışma programlarında insanlar panik içinde kendi düşüncelerini savunmaya çalışırlar genelde ama bu amca öyle değil sakin bir şekilde ve genelde gülerek ayar verir karşısındakine...*
  4 -2 ... desiree
 6. 6.
  ayşe arman'la bir röportajı için -ki bence okuyun-

  http://www.kodadimedya.com/detay.php?id=220
  4 ... desiree
 7. 7.
  (bkz: kavşak)
  2 -1 ... hyperion
 8. 8.
  yazdıklarıyla muhtemeşem incilere vesile olmuş yazardır.

  1)"gelebilir, malatya cinayeti davasına bakacaklarına, irak'ta haçlıların ve siyonistlerin tavuk gibi müslüman boğazlaması vahşetine baksınlar."

  malatya cinayeti davasına bakılmasını ters bulmuştur bu sözleriyle. ona göre ıraktaki cinayetler türkiyedekilerden önemlidir.

  2)"(...)şeyh said yalanları.

  menemen yalanları.
  (...)"

  diyerekten de cumhuriyet tarihinin ilk rejimi yıkma faaliyetlerini reddetmiştir. neden reddetmiştir çünkü her iki olayda da din sömürü aracı olarak kullanılmıştır.

  3)"atalarımız bin yıldan fazla islâm alfabesini kullanmışlar. yazma eserler, basma kitaplar, arşiv vesikaları, mezar taşları, kitabeler, mektuplar velhasıl bütün metinler o alfabe ile yazılmış. sonra 1928’de bu alfabe değiştirilmiş ve yasaklanmış. şimdi 2007 yılının sonlarındayız. aradan 79 sene geçmiş, yasak hâlâ sürüyor.

  1928'de okuma-yazma bilen herkes bin yıllık millî yazımızı biliyordu. çağdaş nesiller ise bilmiyorlar ve dedelerinin mezar taşlarını bile okuyamayacak derecede kara cahil kalmışlardır. (...)"

  islam alfabesini bilmemek, dedelerin mezarını bu yüzden okuyamamak cahillikdir ona göre. islam alfabesini bilip de töremiz böyle buyurur diyerek kızlarını doğrayanlar da çok gelişmiş insanlardır galiba.
  5 -2 ... asil en optimist pesimist
 9. 9.
  yakin tarihimizde kanli pazar diye anilan, 16 subat 1969 pazar gunu abd emperyalizmini protesto eden yurtseverlere gericilerin saldirmasi sonucu iki kisinin bicaklanarak oldurulmesiyle sonuclanan olaylarin bas prokovatorudur.
  gazete kosesinde yazdigi yazilarla cihad cagrisi yaparak olaylari kiskirtmistir.
  simdilerde islam estetigi yaratmaya kafayi takmis hafif meczup bir kisiliktir...
  8 -4 ... cehennetlik
 10. 10.
  amerikan dostu,cumhuriyet düşmanı yazar.
  4 -5 ... rosenrot