Advertisement

 1. 1.
  ilk olarak pepsi yaşatır seni adlı reklamda, seda sayan'ın göğüslerine kafasını koyup bastırırken ki, yüz ifadesiyle tanıdığımız. turkcell'in reklamında da genç osman karakterini canlandırarak, demet akalın la yemek yiyebilmeyi başarıp bizleri kıskandıran, "hassiktir lan olur mu öyle şey" dememizi sağlayan, vefa lisesi mezunu, reklam yıldızıdır.
  (bkz: demet akalın lı mcdonald s reklamı)
  2 ... smoothie
 2. 2.
  kendisini ilk kez bugün duyduğum köşe yazarı. bugünkü köşesini okudum, hani daha önceki espri çapına bakınca bugünkü yazısında ironi yapmaya çalışmış olabilir, çapı budur diyebilirim. ama eğer ironi değilse hakikaten şu ömrümde ilk ve hatta son kez yeni şafak gazetesinin bir yazarını kutlarım. hani ironiyi az çok anlarız da herhalde arkadaş iki tarafa da oynarım mesajı veriyor yazısında.

  http://yenisafak.com.tr/Y...01.2010&y=MehmetSeker
  1 ... caez
 3. 3.
  bir iddiadan yola çıkıp genelkurmayın cami bombalayacağı senaryosuna balıklama dalmadığı için muhtemelen bugünkü yazısı yenişafak'taki son yazısı olabilir. hatta taraf'ın sonraki darbe iddialarında "darbe sonrası kullanılacak gazeteciler" yaftalamalı listesinde 138. isim olması ihtimali var. adını daha önce duyduğumuz bir gazeteci değil, ben de yenişafak'ta ilk kez okuyorum bu adamı. tekel işçilerinin artık ölüm sınırına gelmiş eylemlerini görmezden gelip üç vakte kadar darbe yapılacak falları açsaydı bulunduğu gazetede bir güneş gibi parlaması işten bile değildi.
  http://yenisafak.com.tr/Y...01.2010&y=MehmetSeker
  2 ... mykalkan
 4. 4.
  bugünkü yazısı ironi değilse saçmalamanın daniskasıdır.

  süt dökmüş bir kedi gördüm sanki...
  1 -1 ... raporlu deli
 5. 5.
  24. dönem chp gaziantep milletvekili.
  1 ... ispirli