1. 1.
  bildiklerim içerisinde türkiye'deki en iyi belediye başkanıdır.

  beldiye nasıl yönetilir, bir kent nasıl rant aktarımı olmadan geliştirilir konusunda başta kendi partisindeki akp'li belediye başkanları olmak üzere, herkesin ders alması gereken kişi.
  7 -13 ... paleface
 2. 2.
  kayseri büyükşehir belediye başkanı. genelde başarılı olduğu söyleniyor ama şu mehmet topuz hikayesinde seçilmiş bir insan, bir politikacı ve dahi yerel yönetici olarak insana bakış açısının hayli tuhaf olduğunu sergilemiştir. olayı ' parayı veren düdüğü çalar ' şeklinde özetlemiştir. şimdi, hem fener, hem beşiktaş parayı vermeye hazır olduklarından kimi kasdettiği muğlak, fekat kesin olarak anlaşılan o ki çalınacak düdük mehmet topuz' dan başkası değildir.
  1 ... argiris
 3. 3.
  kentin birçok mahallesini 2008 yılında kırmızı kilit taşlarla döşeyen insan. bilin bakalım o taşların alındığı fabrikanın sahibi kim?

  kayseray diye bir şey yaptı milleti uyuttu. ha açıldı ha açılacak derken 29 mart 2009 yerel seçimlerinden birkaç gün önce tramvaylar deneme sürüşüne çıktı; sonra ortadan kayboldular. benim üniversite bitti; bunlar kıçı kırık tamvay hattını açamadılar. (kayserililer tramvayın metro olduğunu iddia etmektedirler nedense)

  kadir has, stadı yaptı. eski stadın arazisini bir güzel sattılar, paralar belediyeye adeta yağdı.

  bu ve bunun gibi birçok şey var. ama kayserililer kendisine tapar. ben akp karşıtı biri olarak deyim ki kendisi melih gökçek'e bin basar. güzel işler yapar; ama bir sürü aksaklık da vardır. melih gökçek gibi sürekli yüzünü reklam panolarında göremezsiniz. (ben 4 yılda sadece seçim zamanı resimlerini gördüm). sırıtışı falan da gökçek'inki gibi dünyaca ünlü değildir.
  2 -3 ... eagle is free
 4. 4.
  parayı veren düdüğü çalar diyerek herkesin bir fiyatı olduğunu deklare etmiş onursal! başkandır.

  onur, para, düdük...
  1 -1 ... qb1903
 5. 5.
  mehmet topuz olmasa varlığından haberdar olamayacağımız büyükşehir belediye başkanı.
  ... kafiyesiz eleman
 6. 6.
  kendisinden pek hazetmesem de, kayserispor'a yapılan şerefsizliklere karşı koyduğu sert tavrını ayakta alkışladığım kayseri büyükşehir belediye başkanı.

  bu yüzden kendisine medyada hemen çemkirmeler başlamış. aynı şeyi üç büyütülmüşlerin başkanları yapınca bunun adı "hak arama", "isyan etme". Ama anadolu takımı sesini yükseltince bunun adı "tehdit".

  aynen devam sayın başkan.
  1 -1 ... david brent
 7. 7.
  kemal kılıçdaroğlunu düelloya davet etmiş ancak yanıt alamamış kayseri büyükşehir belediyesinin başarılı başkanı. ayrıca 2011 saçimlerinde milletvekili olması için bizzat başbakan tarafından ikna edilmeye çalışılmışsa da kayseri için yapacağı hizmetlerin henüz bitmediğini ve başlanılan büyük projelerin bitirilmesi için çalışacağını söyleyerek teklifi reddetmiştir.
  1 -1 ... rimednac
 8. 8.
  kayseri'de çok seveni olan adamdır. söktüğü kaldırım taşları ne yapılmaktadır bilmeden konuşanların olması doğaldır. kayseri'ye yaptıkları çok fazladır.
  (bkz: erciyes master plan)
  (bkz: kayseriray)
  (bkz: kadir has şehir stadyumu)
  (bkz: kadir has spor kompleksi)
  bir de şimdilerde kumarlı parkı denilen çorak ve sıkıntılı araziye disneyland benzeri bir yer yapılmakta, roller coaster şimdiden yükselmiş bile, bakın roller coaster diyorum gençler, şunun farkına varın azıcık, roller coaster'ı kayserili yağız bir delikanlının görme ihtimali milyarda 1 iken bu adam kayseri'ye getirdi onu. sivas caddesine yaptıkları ise fevkalede güzel olmuştur, neymiş esnaf bitmiş de fln da fln. ulan eskiden önünden geçemediğimiz tinercilerin uğrak mekanı emirgan parkı şu anda aile mekanı olmuş durumda. park düzenlemeleri, alışveriş merkezleri ile yaşanabilecek bir şehir olmuş durumda kayseri.

  gelelim eksiklerine; efenim eksikleri ancak ve ancak halkın vizyonunu değiştirmesiyle kapanır. bunun başka herhangi bir yolu yok.
  2 ... serebral dolasimi olmayan adam
 9. 9.
  kayseri'nin manevi babasıdır, herkes aileden biri gibi onu sever ve sayar, kayseri'ye adeta ömrünü adamıştır. halk tarafından daha nice yıllar başkan olarak görülmek istenen, işini bilen ve hakkını veren güzel insandır.
  -2 ... destgir
 10. 10.
  kayseri büyükşehir belediye başkanı. kayseriyi güzelleştirmiştir.
  ... gizemlipesimist