1. 1.
  (bkz: şifo mehmet)
  ... veritaserum
 2. 2.
  bir anlık sinirine yenilip milli takımdan kovulan geleceği parlak büyük teknik direktör.
  1 ... without_a_trace
 3. 3.
  türkiyede gördüğüm en ihtişamlı jübile maçına sahip oyuncudur. futbolculuk kariyeri ve yaşamındaki ağırbaşlılığıyla tanınsa da türkiye-isviçre maçı sonrası attığı tekme kendisini insanların gözünde tepetaklak etmiştir.
  2 ... don kişot
 4. 4.
  son isviçre maçı sonrası i.ne streller'e benim yapmak istediklerimin biraz daha kibarını yapmış eski futbolcu yeni işsiz
  -1 ... crazypierre
 5. 5.
  jubilesini beşiktaş-ac milan maçıyla görkemli bir şekilde yapan, eski beşiktaş'lı futbolcu.
  ... fowler
 6. 6.
  jübilesindeki jestiyle çok takdir ettiğim ama sonradan isviçre maçında yaptığı çılgınlıklarla gözümden düşmüş kişi.
  1 -1 ... hanimaga
 7. 7.
  evet fatih terim'in günahını çeken,efendi futbol adamı keşke gaza gelmeseydi.Bütün yaptıkları unutuldu maalesef o kötü anla hatırlanıyor.
  2 ... hanimaga
 8. 8.
  futbolculuk hayatında gerek performans gerekse kişilik açısından dört dörtlük olduğu için, isviçre maçındaki hareketiyle bizi fazlasıyla şaşırtan kişi. çünkü milli takımın bütün ekibinden beklerdik de şifo mehmet'ten beklemezdik o hareketi. ayrıca kendisi türkiye'de futbola en anlamlı ve görkemli jübileyle veda eden futbolcudur.
  2 ... krmyrdsn
 9. 9.
  futbolculugu uzun yillar yapmis ve cok az mac kacirmis olan bu adamin kirmizi kart sayisi 0 (sifir). gel gor ki antrenorken mac bitiminde isvicreli futbolcuya celmek takan da bu adam. fatih terim sen nelere kadirsin bu nasil okazyon?
  ... maxim tsigalko
 10. 10.
  çok efendi bir futbolcudur.
  ... taharetmuslugu