1. 1.
    Bence biran önce artık kıyamet kopsun.

Mesih gökten insin
    Mehdi mekke'de doğacakmış ismi peygamberin ismine benzeyecekmiş
    Deccal şam'dan çıkacak hadis kaynaklarına göre. Kıllı ve tek gözlü olacak.
    1 ... glgelivadi
  2. 2.
    Deccal uzun, kıvırcık saçlı olacak. Bütün insanları kendine inandıracak. Sihir ve büyü bilecek. Alnında kâfir yazacak.
    1 ... glgelivadi
  3. 3.
    deccal ürkütücü bir varlıktır. görünce altımıza sıçacağımız kesin.
    2 ... gina carano
  4. 4.
    Mesih gökten inerken herkes göreceği için dünya yuvarlak değil düzdür. Çünkü başka türlü herkes onu inerken göremez.
    ... glgelivadi
  5. 5.
    Ayda melekler olduğu için Allah aya gitmeyi insanlara yasaklamıştır. Bu yüzden nasa'nın aya gitmesi yalandır. Nasa yalan söylediği için Allah tarafından ağzı gözü çarpılacaktır.

Mehdi geldiğinde bütün yalanlar açığa çıkacaktır. Çünkü ona doğru bilgiyi Allah bildirecektir.
    1 -1 ... glgelivadi
  6. 6.
    nasanın allah belasını versindir.
    -1 ... rockonbaby
  7. 7.
    Kuranı, incili ve tevratı okudum. Bu sonuca ulaştım. Allaha şükürler olsun ki sonunda gerçekleri görebiliyorum. Yoksa gaflet içinde kalacaktım.
    ... glgelivadi
  8. 8.
    Mesih gökten indiği zaman insanlar çok sevinecekler. Ellerinde çiçeklerle mesihi karşılamaya gidecekler. Bastığı yerlere gül yaprakları dökecekler. Hoşgeldin eyy cennetin kralı, hoşgeldin şeref verdin bize diyecekler.
    Sadece deccalın soyundan gelenler mesihe kötü davranacaklar ve onunla çatışacaklar. çünkü onların sonu çok hazindir.
    Allah bizi iyi olanlarla yargılasın amin.
    -1 ... glgelivadi
  9. 9.
    .dedem sevinecek, torunum mesih olmuş diyecek ve bana harçlık verecek ama abime vermeyecek çünkü o arabaya kusan bir deccal. Sonra mehdi dedem ve ben gidip kıyamette zombi öldürecez
    1 -1 ... dehumanized