bugün

adamlar haksız mı yani.o Halaçoğlu'nun dedikleri yenilir yutulur değil.kesinlikle gerekli yaptırım uygulanmalı.
kendi kendini yıpratıyor zaten seferberliğe ne gerek var.
Adamlar self destruction yapıyor zaten, başkasının yıpratmasına ne gerek var.
halacoglu cikip eger baykal'i destekleseydik, dinsizlerle isbirligi yaptiniz diye ak parti laf edecekti diyor.

simdi sayin mehapeliler size iki sorum var:

boylesine koklu, uzlasmaci, devletci bir partiyi en kotu haliyle ana muhalefet olan size karsi ezici cogunlugu bulunan ve buna karsin size guvercin naifligi gosteren chp'yi dinsizlikle suclama hakkini nereden aliyorsunuz?

ve asil onemli soru, siz muhalefeti ve siyaseti ''acaba ak parti ne der'' diye dusunerek mi yapiyor, dusuncelerinize yön veriyorsunuz?

cevaplayan beri gelsin.

edit: sayin mv halacoglu cikip ben demedim ak parti der dedim. ben chp ye dinsiz demiyorum diyor ancak ak parti grupvekili cikip kiniyoruz boylesine bi soylemi. bizim dinsizlik gibi bir ithamimiz kesinlikle olamaz diyor.

kisacasi nereden tutsak elimizde kaliyor. hala dik duruyoruz elestiriliyoruz ayaklarina yatmaniz beni benden aliyor. ustelik terorist uzantisi dediginiz legal olan hdp geubuna yanasmayiz deyip chp koalisyonundan kacarken hdp grubuna meclis acan cozum surecini ustlenen ak parti ye yanasarak kendinizi korudugunuzu ve dik durdugunuzu savunmaniz apayri bi tezat.

eyyorlamam bu kadar.
mhp nin kendisi varken kimsenin bunu yapmasına gerek yoktur. zira mhp linin mhp liye yaptığını hiçbir hdp li yapamaz.
Yıpranmak ne amk bildiğin yırtık boklu don olmuş mhp. O devlet bahçeli başta olduğu sürece mhp yırtılmaya mahkumdur amk. Zihniyetini siktiklerim, gençleri yönetime getireceğine it(kurt) sürüsü oluşturma derdinde amk.
güncel Önemli Başlıklar