bugün

medyum keto'ya yumruklarla dalmasıyla tanıdığımız insan.
halk arasında memiş hoca olarakta bilinir.sivridilli ve agresif bir yapıya sahip olan bu hoca sözde kadın haklarını koruyan,kadınlara sahip çıkan bir şahıs.bir konuşmasında "kadınlar erkeklerin peşinden koşuyor ve kendilerini kullandırıyorlar" diye cumleler kurmuştu.
hemşerimdir,giresunludur bunu duyunca sevinsem mi üzülsem mi bilememişimdir...
garip bir şekilde serbest çağrısım adı altında bunyeye zararları olan insan
(bkz: medyum yemiş)
(bkz: sodyum memiş)
(bkz: medyum demiş)*
yıllar önce bir canlı yayında medyum keto'ya attığı kroşeyle keto'yu ve oturduğu koltuğu ayrı köşelere gönderen, bir başka programda da bir kadını döven ruh hastası ilginç insan.
doğan yayıncılıktan yeni bir kitap çıkarmak üzere olan midyum. *
medyum memiş kendisine has üslubu ile fransız aksanına benzeyen bir aksanla:

memiş: ve diyor ki gazeteğ, "memiş dünyayı şaşırttı" diyoğr.

keto: b..bugün de hm hmoğseksüeldiir...yazı..yır.

m: ...

k: a..amağğ.. bu dmek diğildiiir ki...yani bi.. dakika..dur.. ****çat!****^+%&/'+^%&

diyalog bu şekilde gelişmiş, memiş canlı yayında eşcinsel olduğu iddiasının dile getirilmesi üzerine haklı olarak çok sinirlenmiştir. fevri davranmamış, birkaç saniye tepki vermemiştir. fakat sakin durduğu birkaç saniyenin sonunda, sağ kolunu, sağa doğru açarak elinin ters kısmıyla yumruğunu yapıştırır. mehmet bey bunu bilerek mi yapmıştır onu bilmiyoruz ama yumruğun ters tarafı daha da acıtır çünkü sivri kemiklerin bulunduğu kısma denk gelir.

memiş sağ kroşeyle yetinmemiş, birkaç sert yumruk darbesinden sonra medyum keto'yu saçlarından kavrayıp kaldırarak saat yönünün tersine doğru çevirip hızla yere çarpmış ve yerde sürüklemiştir. "yapma mehmet" diye müdahale eden kanal ekibinin araya girmesiyle uzaklaştırılan memiş, "seni öldürmeyen şerefsizdir" şeklinde de tehditler savurmuştur.

bu teknik, yalnızca televizyon tarihinin değil, amatör bir dövüşçü için en sağlam dayak sahnelerinden biridir. ama medyum memiş'in canlı yayındaki ilk şiddet sahnesi değildir. bu olaydan önce de bir kadın medyuma stüdyoda uçarak girişmiştir ki, bunu nedense pek hatırlayan yoktur, videosu da yüklenmemiştir.
(bkz: milli gurur)
(bkz: milli medyum)
daha dün din bilgini edasıyla bir kanalda fitre ve zekatın önemini anlatan medyum; zenginler fitrelerini tam verseler yoksulluk kalmazmış filan, o değil de ne zaman ilahiyat okudu lan bu adam?
almanya'da "Telkin, Sıkıntıya, Bunalıma Paydos" adlı kaset çıkarmış medyum. inanmak istemeyenler için albüm kapağı: http://images.gittigidiyor.com/1298/12983714_0.jpg

(bkz: yuh artık)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.