1. 1.
  adından da anlaşılacağı üzere bir medya takip firmasıdır. hani futbol takımı isminde bir futbol takımı olsa ne kadar abuk olursa bu da o kadar abuktur aslında ama, neylersin var işte böylebir şey..

  şekil a:
  günün maçı: fenerbahçe-futbol takımı

  şekil a da görüldüğü gibi son derece gereksiz bir durum.
  -1 ... beyazyelkenli
 2. 2.
  Sektöründe 3. olan firma. Birincilik yarışı atağa kalkan PRNET ile Ajans Press firmalar arasında olmaktadır.
  ... yabanci98
 3. 3.
  insan kaynakları departmanına iş başvurusu yapılıp olumlu karşılandıktan sonra, ardından olumsuz karşılandı diye haber aldığım ve de çocukça gerekçe gösteren medya şirketi. vasıflı yerine tanış biliş kayırmacı düşünceye sahip olduğunu düşündüğüm zihniyet. hal böyleyken, nasıl bir araştırma ve tarafsızlık ilkesine sahip çıkılıp iş yapılır diye merak ettiğim durum.
  1 ... chronicle
 4. 4.
  Reklamı 10 yıldır donen takip merkezi. Ileri goruslu bir reklam secmisler. Her yil izlenebiliyor.
  ... nikimyokki
 5. 5.
  Başvuran herkes çağırılır ve birçoğu da belirli bir süre çalışır. Beni çağırıp sonradan da çağırmaktan vazgeçtiler deniyorsa sıkıntı büyüktür * Belirli bir süre diyorum o kadar antin kuntin bir çalışma sistemleri var ki biraz içinde yaşama sevinci olan kişi kısa süre içinde ayrılır zaten.Özellikle gazete takip bölümü komedidir. Tüm bitik, buradan başka bir yerde ve işte çalışamam heralde diyen tipler burada toplanmıştır. Adam geceden sabaha kadar çalışır, birde tutarlar sabah vardiyası ile hata değerlendirme toplantısı yapıp gece pestili çıkmış adamı orada beceriverirler. Toplantıdan da hiçbir zaman sonuç çıkmaz. Kayahan gibi "biz nerede yanlış yaptık" der dururlar. Bu bölümün başında yüzü izel gibi çökük çökük olan bir abi ve Diyarbakırlı lisana sahip bir abla vardır. Bu abla sürekli Nişantaşı'nda doğup yaşamış gibi havai tripler atar.

  Çalışan elemanlara "adam, füzeci, torpilci" gibi lakaplar takarak gazlamaya çalışan birkaç şefleri de mevcuttur.

  Bu şirketin en iyi yönü maaşlarını (asgari ücret) zamanında ödemeleridir. E o kadar da olsun adamın ömrünü yiyosunuz ulan :D.

  Bizim zamanımızda Bahçelievler'de mesken edinmişken birkaç gün çalışıp kaçan adamların emeğine çökerek, işbankası ve Cumhurbaşkanlığı'nı (Abdullah Gül zamanında) müşteri tutup hortumlayarak Yeşilköy'e geçiş yapmışlardır. Ayrıca sıkı paralelcilerdir uyandırayım.
  ... hislitimsah