bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    akpli teknik adamları ve akpli futbolcuları boşta tutmamak için kurulan ve Süper lige çıkartılan proje takımı. 5 10 yıl icinde tarihe karisacaktir.

Şimdi de emre Belözoğlu nu aliyorlarmis ahaha.
    4 -3 ... agacacikan keci
  2. 2.
    Sanırım uefaya gidecek takım,ama bakıyorum gram transfer yok.
    yani bu gidişle ilk turda 4-5 yer gelir.

iddaacılar,başak şehirin rakibine böbreği satıp basın parayı...
    2 ... adabayor34
  3. 3.
    iyi bir sezon geçirmiş takım. Az bütçeyle çok iş.

Ayrıca semih'in akpartiyle ne alakası var anlamadım şimdi? illa yaftalanacak bulunuyor bu sözlüklerde.

Belki pek bir taraftarı yoktur aslında ancak bir kasımpaşaya bir osmanlıspor'a göre her zaman daha çok sempati duyacağım kesin.

En azından bozbaykuşlar bırakmasın bu takımı.*

ayrıca umarım uefa avrupa ligine kalır. O zaman trübinleri dolar eminim.*
    1 ... musculus trapezius
  4. 4.
    akp'nin takımına akp hastanelerinden biri sponsor olmuş işin özeti bu.
    3 -1 ... templeton peck
  5. 5.
    geçen sezon elde ettiği başarılı grafiği 2015-2016 sezonunda da sürdürmesini beklediğim takım. yalnızca iki konuda eksikleri göze çarpıyor biri bekler biri santrafor. çok ama çok iyi bir orta sahaları var.

volkan babacan'ın geçen sezonki performansını ve aldığı övgüleri ne kadar abartılı bulsam da lig standartları da ortada. ufuk ceylan da iyi bir ikinci kaleci oldu onlar adına. abdullah avcı'nın oyun anlayışı, orta alana verdiği önem göz önüne alınırsa çalıştığı her kaleci kendini şanslı saymalı. az pozisyon veren bir takımda oynuyorlar çünkü.

stoper konusunda çok ciddi bir şanssızlık yaşadılar. geçen sezonun en önemli isimlerinden alexandru epureanu'nun uzun süreli sakatlığı onlar açısından çok kötü bir haber oldu. takımın savunma gücünü bir kalite üste taşıyan isimdi. bekir itegün ve yalçın ayhan'dan beklediği verimi alacaklardır ancak yedekleri soru işareti.

iyi bütçesi olan (desteği olan), iyi yayın geliri almış bir takımlardı. açıkçası ben iyi bir bek transferi bekliyordum kendilerinden. musa muhammet'i kullanıp kullanmayacakları soru işareti. kendi adıma uğur uçar'ın performansını olumlu buluyordum. iyi bir solbek transferi de bekliyordum ama gelmedi. yumuşak karınları rakibin etkili kanat oyunları olur. bunun farkında olan abdullah avcı da her zaman hava üstünlüğü olan stoperleri kullanmayı tercih ediyor haklı olarak.

orta alan şüphesiz ki en kuvvetli alanları. stephane badji,emre belözoğlu, edin visca, rajko rotman, marcio mossoro, doka çok ama çok önemli isimler. hepsi de bu lig standartlarının üstünde başarılı oyuncular. sakatlık yaşamadıkları müddetçe orta alanları ligin en iyi orta alanlarından biri olacaktır. mahmut tekdemir'i de orta alanda abdullah avcı'nın iyi kullanabildiğini gördük. ama zor bir forma savaşı verecek o kesin. bu alanda yaşayabilecekleri tek sıkıntı kanat oyuncularının (doka, mossoro) sakatlanması olabilir. cenk ahmet ve cenk şahin'in performansları bu isimlerin yanında soru işareti olabilir. yine de her yönüyle çok başarılı bir orta alan.

hücum da yeni bir isimleri var. sokol cikalleshi... hakkında detaylı yorumu başlığı altında yaptım. ben kendisinin nokta santrafor olduğuna inanmıyorum ama yapabileceklerini de merak ediyorum. belli ölçüde kapalı kutu kendisi. ben bu noktaya daha net bir atış bekliyordum açıkçası. semih şentürk ve perbet'den iyi verim alıyorlar ancak 34 haftanın 34'ünde de sürekli güvenebileceğin bir adam göremiyorum bu kadroda. bana göre ciddi eksiklerinden biri de budur. ama çok gol atan bir orta sahaları var, iyi destek oluyorlar.

kısacası, -eğer ki sokol cikalleshi aranan kan değilse- iyi bir forvet, iyi bir bek, sağlam dönen bir epureanu ile çok ama çok sağlam bir takım olurlar. takıma olan maddi destek devam ettiği müddetçe abdullah avcı akıllı işler yapacak gibi duruyor. geçen sene avrupa mücadelesi verdikleri bursaspor ve trabzonspor'a kıyasla bu sezon onları daha avantajlı ve iddialı buluyorum.
    ... kaptan arka kapi lutfen
  6. 5.
    Galatasaray'ı tt Arena'daki ezen takım.
    ... selfieist
  7. 6.
    büyük takımların eskilerinin oynadığı futbol takımsı kulüp. lan sarı uğur mu, emre belöz mü kaldı artık futbolda? buna rağmen özellikle galatasaray'la oynadıkları maçları ölümüne oynuyorlar, bjk ile fb'ye yatıyorlar. ee cimbom da takım olamayınca iki maçta bir bunlara puan kaybediyor.
    1 -1 ... existenz
  8. 7.
    Ligimizin kalitesini yükselten takımdır. Gercekten oyunlarını seviyorum sezonda en az 15 maçını izledim yani kaliteli oynuyorlar. Hızli atak yapabiliyorlar,ilerde baski kuruyorlar, iyi paslaşıyorlar. Yani umarim ligimizde böyle takımlar artar.

Şöyle bakınca osmanlispor,başakşehir,gençlerbirliği,torku konya, bu sene iyi olmasa da bursaspor. Gelecek sene muhtemelen düzelecek trabzonspor. Gerçekten ligimiz yavas yavaş kaliteli takımlardan olusmaya başladı. Yani gecekte bu takımlar şampiyon olmaya başlarsa çok da şaşirmamak gerek.
    ... goster oglum amcalara pipini
  9. 8.
    mustafa pektemek'in adının anıldığı kulüp.
    ... baykusator
  10. 9.
    UEFA Avrupa Liginde 0-0'ın rövanşında deplasmanda rijekayla 2-2 berabere kalarak bir üst tura yükselen takımdır.
    1 ... ekonomi sevmeyen iktisatci