1. 1.
    genelde a spor'a yorumcu olarak çağrılan mallardır. adamlara göre başakşehir büyük takım. be andavallar başakşehir'in ne büyüklüğü var ligde? şampiyon olamamış, avrupa'da bir başarısı yok nesi büyük takım amk. ligi üçüncü dördüncü bitirmek mi büyüklük. şampiyon olmuş bursaspor sıradan takım ama şampiyon olamamış başakşehir büyük takım bu mallara göre. neden acaba akp'nin takımı olduğu için mi böyle. başka sözüm yok.
    3 -6 ... alininki
  2. 2.
    şampiyon olmuş bursa'yı bile saymıyolar başakşehir kim aq.
    3 -4 ... karinsan
  3. 3.
    amina koyim yav böyle tipleri gördükçe çıldırıyorum yok hükümet desteği yok para desteği şu bu yıllardır aynı hikaye. bre amına koduğum maksat şampiyon olmak değil lige rekabet katabilmek lige kalite katabilmek. her şey para destekse hükümet 3 büyüklere de kıyağını yapıyor zaten. kimse kusura bakmasın belki başakşehirden çok 3 büyükler daha fazla ekmeğini yiyor hükümetin ama ihale başakşehire kalıyor. her şey finansal destek değil koçum türkiye nin en zengin kulübü fenerbahçe idi adamlar 5 yıl ortalıkta yok. biraz strateji, vizyon en önemlisi saha içinde '' ruh '' önemli yoksa 5 milyona aldığın yıldızlar doğru yönlendirilmediği sürece içi boş tenekeden ibaret oluyor. yani bazı şeyleri kıskanmayın başakşehir 2013 den beri ligde zirvede her sezon kendini ilerletiyor mu ilerletiyor istikrar çizgisi hep yukarıya doğru bunu 3 büyükler son 5 yılda yapabilmiş mi halleri ortada. proje takımı olsa bu ülkede hangi proje takımı 5 sezon dimdik zirvede kalabilmiş. bakıyorsun 3 büyüklere 2 sezon parlayıp ambargo havası estirdikten sonra ortalarda kıvranıyor. asıl ben bu işten kıllanırım mk. başakşehiri savunmuyorum hükümet desteği de vardır elbet ama diğer kulüplerin yokmuş gibi başakşehire yüklenilmesine anlam veremiyorum. amaç siyaseti futbola taşımaksa hükümet bunu çomar kulüplerle gayet başarılı yürütebilir zaten bir sürü anadolu takımı bunun için potansiyel yem zaten ekstra bir uğraşa para dökmeye gerek yok.
    1 ... amuniyimgardas
  4. 4.
    Başakşehir kim köpek oluyorda büyük sanılıyor. Bizim üç büyük takım biraz akıllansalar başakşehir kuyruğunu bi tarafına saklar sesini kesip oturur. Hep bizimkiler kaldırıyor başakşehirin çomiliğini
    ... autocadd0584