1. 1.
  09-10 tb2l şampiyonu trabzonspor'un önümüzdeki sezon beko basketbol ligi'nde medical park'ın sponsorluğunda alacağı yeni ismi.
  3 ... air20
 2. 2.
  (bkz: Trabzonspor medical park)
  1 ... yesil erik
 3. 3.
  Bu yıl beko basketbol liginde mücadele edecek olan Trabzonspor basketbol takımının medical park ile sponsorluk sözleşmesi imzalaması sonrasında alıdğı isim.
  ... yesil erik
 4. 4.
  dogru adinin medical park trabzonspor oldugu takim.

  (bkz: medical park trabzonspor)
  1 ... boreas
 5. 5.
  beko basketbol ligi 2010-2011 sezonunun en renkli takımı olmaya aday olan takımdır.
  ... bordoblue
 6. 6.
  önümüzdeki sezonda beko basketbol ligi'ne heyecan katabilecek takım. türkiye seviyesi için gayet iyi oyuncuları kadrolarına katıyorlar. şu ana kadar evren büker'i ve ersin görkem'i kadrolarına kattılar. ayrıca michael wright'ın da sözleşme imzalamasına kesin gözüyle bakılıyor. basketbol şubesinde genel koordinatör olarak ise aydın örs ile anlaşmak üzere oldukları söyleniyor. umarım önümüzdeki sezon lige renk katarlar.

  edit: michael wright ile sözleşme imzalandı. aydın örs ise fenerbahçe ülker'de göreve geldi.
  1 ... tearsofcold
 7. 7.
  duyduğm kadarıyla şu an için en çok önem verdikleri şey yirmi kişinin aynı anda oturabileceği bir bench bulamayışlarıymış. istanbul'dan özel bir mobilyacı getirtmişler, iki katlı bench inşaa edilecekmiş. hayırlısı, sanırım bu sezon dünya basketbol tarihinde bir ilkle karşılaşacağız.
  ... yesil erik
 8. 8.
  yeni sezona kadrosunu güçlendirmek adına ersin görkem, evren büker ve michael wright transferlerini yapan çiçeği burnunda beko basketbol ligi takımı.
  ... dick advocaat
 9. 9.
  ilk maçı bornova belediyesi 'yle olan başarılı basketbol takımı.
  -1 ... spratt
 10. 10.
  ülkemizin basketboldaki tek doğu tarafı temsilcisi. gerçek deplasman. ancak takım sezon başında çok iyi hazırlanamadı. michael wright türk yapıldı. ardından sakatlandı. evren büker bir alındı, bir gönderildi. abisi serhat büker kadro dışı bırakıldı. 19 mayıs spor salonu tamir edildi, bugun kü tofaş maçına zor yetiştirildi. pelitli de yapımı devam eden salon ancak seneye hazır olacak. bütün bunlarla beraber,s eyirci desteği ile bir yere kadar. henüz takım olamadılar. küme düşmezse bu sene başarılı sayarım kendilerini.
  ... serander