1. 1.
  Sanırım zımbacı şenol tarafından alınmış talimatı uyguluyor. Hem öküz gibi faul yapıp hemde faul yaptığı adama kart gösterme yeteneği başka türlü kazanilmaz.
  5 -5 ... kurtcebe noyan
 2. 2.
  Şenol güneş önderliğinde gerçekleşen çirkeflik. Yaşlı takımını çirkeflik yaparak oyunda tutmaya çalışmasını anlıyorum ancak ertesi gün efendilikten falan bahsetmesi komik oluyor biri bunu bu arkadaşa anlatsın.
  2 -2 ... kurtcebe noyan
 3. 3.
  Efendilik bitti bütün beşiktaş düşmanlarının anasını seveceğiz.
  3 -2 ... forza besiktas
 4. 4.
  orta sahada bir ikili mücadeleyi kaybetmesinin ardından rakibi durdurmak için yandan çelme takarak yaptığı faul kastediliyor heralde. buna çirkeflik değil savunmacı orta saha denir. rakibi medel'in formasını çektiği için kart görmüştür. ki kart doğrudur. medel'in faul'e itiraz etmesi kast ediliyor ise buna bir şey demem.
  2 -2 ... gamzedeyim deva bulmam
 5. 5.
  Medel in formasını çektiği için mi? Ula herife çift daldı hayvan gibi adam düşerken formaya sarıldı ayakta kaldı ancak medel ellerini arkaya doğru açıp "bon boşoy yopmodom ki aha şomdodo dosoyorom" diye hakeme bakış atarak yere attı kendini. Bu bildiğin bariz çirkeflik.
  1 -1 ... kurtcebe noyan
 6. 6.
  emre'nin, melo'nun çirkefliklerinin yanında sıfır kalan çirkeflik. gs'lilerin veya fb'lilerin beşiktaş'a çirkef demesi kadar komik bir şey olabilir mi ya?
  2 -2 ... atom fizigine lanet olsun
 7. 7.
  Caner e "cirkef orospu çocuğu" diyen tinerciler şimdi kendi takımlarında olunca evliya muamelesi yapıyor herkese. Ulan dünyada herkesin orospu evladı olduğu konusunda ortak karara vardığı pepe bile sizin takımda ne emre si ne melosu geveliyorsunuz.
  -1 ... kurtcebe noyan