1. 1.
    ben bu diziyi baya baya izliyordum, iş güç derken finalini görmemiştim. geçenlerde tv'deki bi uygulamada gezinirken gördüm dedim şunu bi izleyeyim bakalım.

şimdi asude diye bir aşüfte var, güç ve para delisi. o kadar kompleksli ki kendine sude dedirttiriyor. bu yelloz faruk'un karısıydı. faruk'un tıkır tıkır giden işler bozulunca arıza çıkarttı ve faruk'tan boşandı. sonra gitti dizinin en zengin ve güçlü adamı asım şekipkaya, nam-ı diğer bay aşk'a kapağı attı. sonra kızının sevgilisinin abisine tenha köşelerde verdi ama katıksız fakir olduğu için hep hor gördü ve kısa bir süre içerisinde de yolu verdi. bir süre sonra bu yasak aşktan hamile kaldığını öğrendi. veledi bay aşk'a kitlemeye çalıştı lakin yaşlı kurt yemedi. tam barıştıktan sonra bu bay aşk öldü, asude hanımımız da mirasına afiyetle konuverdi. evet beyler bayanlar şimdi sıkı durun dizinin final sahnesini anlatıyorum. herkesi tek tek gösteriyorlar, sezonlar boyunca acı çeken herkes artık hayat sevince güzel havasında. sonra asude ve faruk'a geliyor sıra. tekrar bir araya gelmişler, faruk da asude'nin damadının abisinden olan çocuğunu canım oğlum, bi tanem diyerek seviyor.

nobel, gavatlık dalında ödül dağıtıyor olsaydı şüphesiz ki kazananı belliydi.
    1 ... nesgayfe