bugün

az önce gerçekleşmiş olan ve sivas eskişehir maçının düştüğü anlamına gelen durum.
şikeyi hayaletler ile mi yaptık biz diye sorduğum durum.
herkesi salıyolar ne anladım ben böyle şike soruşturmasından.kardeşim madem herkesi salcaktın bu kadar adamı niye tutukladın niye futbolu bok ettiniz bu kadar anlamadım.
bu iş bu kadar basitse neden bu kadar zaman aldı diye sorulacak durumdur.
ne severim ne sevmem de aziz yıldırım kimle yaptı bu şikeyi?

10 yıldır herşey dahil şike operasyonunun da siyasi olduğunu kanıtlar durum.
mecnun odyakmaz ve bülent uygun'un tahliye edilmesi, affedildigi anlamina gelmedigi gibi, cete ve silahli suc örgütü kurmaktan tahliye edildiler. şike yüzünden yargilari devam edecektir.

madem aziz yildirim'i savunuyorsunuz, adam gibi arastirip öyle savunun. "e o zaman şike mike kalmadi! kiminle yaptik o zaman?" gibi sacma konusmayin. aziz yildirim hala cete yüzünden yargilandigi icin metris'te.
tahliye olmaları gayet normaldir. sorumun cevabını verdikten sonra şike ve diğer suçlarda, suçlanan insanın suçu şaibeli oldupu için o insanı tutuksuz yargılaman gerekir. çok doldurdular cezaevlerini. kırmızı ışıkta geçen, yolda taciz eden söförleri cezalandırma gel burda bizim herşeyimize karış çok kötü bir hede. en büyük sorunda gündem. gündemin dışında birşeyler yapmasalar bari.
büyük ihtimalle sivas'ta ki "amına koduk bülent başkan" ekibini yollara dökmüş olan haber. yazık bülent uygun'un kızı babasına kavuşamadan yine kolundan tutup götürecekler adamı.