bugün

--spoiler--

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ın sözlerini değerlendirirken, ''PKK her yerde olabilir ama ben Meclis'te pek rastlamadım, genel kurul salonunda rastlamadım'' dedi.
--spoiler--

koca ak parti genel başkan yardımcısının bu facia ötesi cümleyi kullanması bu kadarda olmaz dedirtiyor. malum pkklı dediğimiz AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat'ın sandığı gibi elinde keleş, kafasında poşi üzerinde yırtık pırtık elbiseler olan insanlar değil ya sadece. sizinde gözleriniz öyle insan arıyor ise buyrun hakkari'ye demek istiyorum. şunu söylemek gerekir ki; o insanlar düşünceleriyle meclisteler görüntüleriyle değil, emellerini gerçekleştrimek için ordalar eğlenmek için değil. ama sizin bunu çözemeyipte meclis te pkk ya rastlamadim demeniz gerçekten kimlere kaldık dedirtiyor insana.
(bkz: geçen oturumda seni mecliste goremedim pkk)
Dengir Mir Mehmet Fırat'ın * talihsiz açıklaması. klasik bir cümle oldu ama doğru. sanırım kendisi dağda yaşıyor, meclisin içindekilerden haberi yok.
ayar vermek icin kastiran milletvekilinin anlamsiz sozleri. eger teroru mecliste goremiyorsa, terorden ne anladigini merak ederim. terorun mecliste olmasi icin adamlarin meclisi basip milletvekillerini oldurmesi mi gerekiyor? illa bir silahli catisma mi yasansin?
-mecliste pkk ya rastlamadım.!?
.
.
.
.
.
-Alo? körler derneği mi?
-evet buyrun..
-burda çok acınası bir arkadaşımız var yardımınızı bekliyoruz..
(bkz: mecliste milletvekiline rastlayamadım)