1. 1.
  gönül belediyeciliğine inanmış, hizmet sevdalısı partili cumhurbaşkanı, haşmetlimizin muhalefetten seçilen belediye başkanlarını açık tehdidi.

  daha önce üstü kapalı topal ördek bunlar diyerek tehdit etmişti. şimdi kapatmaya gerek görmemiş. alenen tehdit ediyor.

  "meclise rağmen nasıl iş yapacaksınız? bütçe meclisten geçiyor."

  size halka hizmet ettirmeyeceğiz diyor alenen.
  6 ... berk
 2. 2.
  Mazbatayı allalım bak gör nasıl iş yapıyorlar.
  2 ... n dakota
 3. 3.
  açıkça söylemesi kendilerine kaybettirir. Tarih bunu da yazar.
  7 ... dipteyim sondayim amk
 4. 4.
  Güzel bir soru. Bu soruyu da iktidarının ilk yıllarında meclisin kilitlenmesi sonucu iş yapamayan ve bunu halka "bakın görüyorsunuz bizi engellemeye çalışıyorlar" şeklinde anlatıp sandıklarda oy patlaması yapmış bir parti söylüyor. Bu mağduriyeti yaşamış bir ak parti bugün muhalefet partisinin kazanmış olduğu belediyedeki meclisi kilitleyip onun hizmet etmesini engellemeye yönelik tehdit faaliyetleri yürütüyor. Bu olayın ekrem imamoğlu'nun oylarını daha da çok artıracağını biliyor olmaları lazım.
  1 ... sairceketli
 5. 5.
  istanbul ile ankarayı kaybettim ama kesmedi iktidarı da kaybedeyim demek istemektedir. demek ki insanlar yaş aldıkça kafaları ufak ufak gitmeye başlıyormuş hakikatten. bu kadar basit bir hesabı yapamayacak/bu kadar basit bir orantıyı kuramayacak birisi değildi kendisi. şu cümle kendi seçmeninin en az yüzde 20 sinin hoşuna gitmemiştir emin ol. bu kadar saldırgan davranması kendisinden başkasına zarar vermez. zaman insandan bir şeyleri götürüyor demek ki.

  devlet bey in neden bu halde olduğunun cevabı da çıkmış oldu böylece tabi ortaya *
  3 ... mel mel bakan gibson