bugün

sapıklığın ve çocuk istismarının daniskasıdır.
kemalistleri kudurtmus cocuktur.
Bilerek yapıyorlar amaç Cumhuriyet e meydan okumak.
Laik bir cumhuriyete ve çocuk haklarına hakaret, hem de 23 nisan da, türban nedir neden takılır,
tahrik mi oluyorlar 12 yaşındaki kız çocuğun saçından, ki saklama gereği duymuşlar.
Bari çocuklarin bas örtüsü farkli olsun görünce kadin sandim.
Hayır kıyafet özgürlüğü mözgürlüğü tamam da çocuk o daha kardeşim çocuk. O örtüyü başına geçirten anne babaya saydırmak lazım.
yerine oturtulduğu tip tahrik olmasın diye tedbirli getirilen çocuktur.

bunlar böyle... yapacak bir şey yok...
görsel
tahrik etmekten başka bir şeye yaramayan olay. çoçuklar özgür ve parklarda bahçelerde oyun oynarken güzel siyasi emel’lerinize alet olurken değil.
islam sayesindedir. (?!)
O yaştaki bir çocuk özgür iradesiyle türban mi takar?
asil muhalefet olmasını bilmeyenler sussunlar.
Küçücük bir kız fotoğraftan Kocaman bir hanım gibi görünüyor.

Çocuk istismarıdır efendiler.

Tüm bu yapılanlar da Atatürk Türkiye'sine ve cumhuriyetine başkaldırıdır.

Elbet çarkınız kırılır, devranınız biter. Sizlerin yargılandıkları o günü iple çekiyorum.
seçim kampanyası çerçevisinde milletimizün dini duygularını kullanmak isteyen şahsiyetlerin yaptığıdır. biz değil onlar prim yapıyor.
YAVRUCUM BU MiLLET MÜSLÜMAN BiR MiLLET KABUL EDiN ARTIK ŞUNU ETMiCEM DiYORSAN DA SiKTiR GiT ÇOCUĞUM.
ismail Kahraman'ı en iyi şekilde temsil eden çocuktur.

Çünkü kendisinin ne denli yobaz olduğunu malum hepimiz biliyoruz.
çocuğun ne taktığı çok umurumda değil ama özgür iradesi ile taktığını düşünmüyorum. daha oyun cağında olan bu çocuk gibi birçoklarına din dayatılmaktadır. ha umurumda mı değil. şu görüntü beni ne mutlu eder ne rahatsız eder. boşverin sizler de. taksa ne olur takmasa ne olup? bize takan takmış. tek derdiniz bu olsun.
Onu daha 12yaşında cinsellik açısından bakan zihniyet, cumhuriyet rejiminde olduğu gibi çabasıyla bir makam sahibi olmasını engelleyecektir. Ama o çocuk bunu büyürken anlayacak.
kılık kıyafet mevzusuna hiç girmeden basit bir soru soruyorum ; o çocuk neden kapandığını biliyor mu veya biliyor ama idrak edebiliyor mu. bir sorulsun kendisine 30 saniye kadar anlatabilsin neden o şekilde giyindiğini bir daha bu konular hiç açılmasın. ancak anlatamaz ise bu içinden irin nehirleri akan kirli zihinliler sussun biraz.

ulan şuncacık çocuktan etkilenen varsa zaten biz erkekler olarak bizler de kapanalım. o çocuğa hallenecek kadar aşağılık olan bizide ayakkabı falan bağlarken yakalarsa kitler arkadan. kapanmanın dinimizdeki yeri malum karşı cinsi etkilememek. bu çocuklar daha adları üzerinde çocuk lan. gelsinler 16-17 yaşlarına oturt karşına anlat neyin ne olduğunu ondan sonra tamam derse istediğini giysin kendi özgür iradesi ile.

bak bir kez daha söylüyorum şunu savunanın içinde net olarak tacizci yaşıyordur. öyle kudurun mudurun demeyin hiç boşuna siz kudurmuşsunuz zaten hali hazırda.
türbanın çoucuğun kafasından büyük olması.
Dikkat etsinler , artık TV ye çıktı. Kesin gelişmemiş tek hücrelinin birisi talip olur . Evlenme yaşına gelmiş islama göre nede olsa . Başı kapalı ya , bu yaştan cennet garanti .
Bir sebi balanın bu yaşta veya daha küçük yaşta kafasını böyle bir şekilde doldurmanın manası nedir ? Neden yıkanmış beyinlerinizle çocukları da kirletiyorsunuz ? Halbuki onlar suçsuz ve masumdur . Dünyadan haberleri yoktur.
Hegege Kemalizm ağlıyordu, laiklik ağlıyordu. Yeni rakıcı takım şişenin dibine görüyordu.

Sözde özgürlük olunca ağla sızla şov yap. Sonra sıra başkasına gelince rererö.
Çatlayın.
Hegege.
Görüntüye bakarsak Türbanın çocuğu var.
11 yaşındaki çocuğun türban takması he. vay güzel ülkem vay yanarım senin haline yanarım.
Biz sadece bir cocuk, kucuk bir cocuk olarak bakarken siz acik-kapali diye bakiyorsunuz.
Sizin ayristiriciliginiza sokayim.

Orada mini etekli kucuk bi kiz otursa ne olur basi kapali bir kiz otursa ne olur? 'COCUK' ADI UZERINDE. Cocuktan ote bir insan.

Bide bazi maloglu mal orospu cocuklari var, basortusu sadece 15 yildir var falan saniyorlar.
Cok ovundugunuz cumhuriyetinizi basi kapali, carsafli kadinlar,kizlar kurtardi. Ama sizde cok afedersin cuke surulevek akil olmadigi icin anlamaniz cok guc...

Velhasil kelam su iktidari gunahim kadar sevmeyen biri olarak sizin su acziyetiniz bizi bunlara muhtac ediyor.
Sizde beyin olmadigi icin bunlar kullaniliyor ve siz oturup anca aglak orospu cocuklari gibi zirliyorsunuz.

Size sadece kudurun,aglayin diyorum.

Tanim:siradan bir kiz cocugu. O kadar.
düpedüz baş kaldirmadir
gizli mesajdır.

bakın türbanlı meclis baskanida olur
başbakan da
cumhurbaşkanıda..

ülkede milyonlarca öğrenci varken niçin türbanlı öğrenci.

hemde daha ufacık çocuk..