bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. .
  bugün karşılaşılmış oğlandır. evet; oğlandır.

  bir kafede oturu ve kendisi tarz bir kahve ister ama coconutlı olsun demiştir. gelen kahvenin isteğiyle aynı olmadığını görünce garsona söyler ve garson; "tamam efendim, değiştiriyorum hemen." der. buraya kadar sorun yok. asıl sorun garson gittikten sonra bu oğlan karşısındaki kanki kız arkadaşına; "demiştim sana. nişantaşı'nda buluşsak daha iyi olurdu. bunların hepsi cahil."

  demek ki neymiş; cahil olup olmamak semte göre değişen bir durummuş. mesela ben mecidiyeköy'de cahil oluyorum ama cihangir'e gitsem bir ilahi güçle bütün bilgiler beynime dolacak. ve ben cahil olmaktan kurtulacam.
  4 ... fabala
 2. .
  acilen şark görevine yani askere gönderilmesi gereken oğlandır. sorsan kabineden 2 tane bakan sayamaz ama amerikan benzinlik kahvelerini ezbere bilir. (bkz: starbucks)
  2 -1 ... david addison
 3. .
  aslında iyi çocuktur, kıza karizma yapmak için öyle söyler. herkes ekmeğine bakıyo napıcaksın.
  2 ... greenplastic
 4. .
  göt oğlanıdır.
  ... dark jedi in da house
 5. .
  mantığın doğru ama ithamın yanlış olduğu durumdur .
  nişantaşında olan bir çok mekanda demekki o çocuğun istediğini tam manasıyla yapabiliyorlar . oraya özgü bir içecektir . nasılki bir almanın eline verin bulguru vesaireyi sana urfalı gibi çiğ köfte yapamazsa aynı hikaye .
  ... wreker
 6. .
  hakli insandir. gercekten mecidiyekoy'e gidip bi gorun ordakileri. o varoslardaki insanlar gercekten nisantasindakilere gore egitimsizler. tabiki onlarin sucu degil ama bu sonucu degistirmiyor. gonul ister ki aradaki kultur ucurumu farki ortadan kalksin.
  -1 ... alp nbr ben seval telim ayni